• @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • virtual_user má oprávnění vytvářet
  • @ALL má oprávnění číst
  • lukas.novy nemá žádná oprávnění

Milan Kušnír

ASCII

Dobrý den, jmenuji se Ing. Milan Kušnír, vystudoval jsem Fakultu strojní, ZČU v Plzni, Katedra konstruování strojů a zařízení. Tomuto oboru se i věnuji pracovně - jsem strojní vývojový konstruktér.

V létě 2017 jsme s přáteli diskutovali o Kladrubech a shodli jsme se na tom, že určité věci by se mohly dělat lépe, alespoň tedy z našeho pohledu a že je třeba přinést na Městský úřad „Svěží vítr“. Jediná varianta, jak toto učinit je, stát se zastupitelem a aktivně se účastnit zasedání, proto také vznikla vidina sestavení vlastní kandidátky.

Proč s účastí Pirátů? Musím předem podotknout, že budeme v drtivé většině Nezávislí, kteří ale s Pirátskou stranou souhlasí, souhlasí s jejím volebním programem a stylem, touhou po změně zaběhlého, které se ukazuje jako nefunkční. Transparentnost, jež Piráti prosazují, je podle mě obrovský „samokontrolní“ nástroj, který dohlíží na jednání zastupitelů a cestou jejího prosazení v Kladrubech bychom se chtěli vydat.

Podle mě se i shoduje celá myšlenka naší kandidátky s historií Pirátů. Také jsme začali jako velice malé seskupení, jen svou aktivitou jsme dali dohromady lidi se stejným názorem a nyní můžeme postoupit o krok výš a usednout v zastupitelstvu či v radě.

Motivace pro kandidaturu: mám zájem o dění ve městě Kladruby, kde žiji a chtěl bych se podílet na směřování tohoto dění jako zastupitel. Svou technickou odborností mohu pomoci osvětlit určitá témata, jež jsou nyní opomíjena a tím ušetřit značné množství peněz z veřejného rozpočtu.

Spolu s lidmi z naší Pirátské kandidátky věřím, že máme šanci změnit zaběhlé nefungující stereotypy, zacílit dění ve městě na širší spektrum obyvatel.

Zastupitelskou funkci mohu vykonávat v plném rozsahu z ní vyplývajícím, v případě účasti v opozici bych se chtěl ucházet o místo v kontrolním výboru.

© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.