• @cen_regp has upload permissions
  • @cen_f has upload permissions
  • virtual_user has create permissions
  • @ALL has read permissions
  • lukas.novy has no permissions
Umístění: Hlavní stránka » Lidé » Milan Jaroš

Milan Jaroš

milan_jaros.jpg

Milan Jaroš (* 5. srpna 1989) pochází z Olomouce X a od roku 2013 žije v Praze, kam již 3 roky před tím dojížděl za prací.

Vystudoval Střední průmyslovou školu v Mohelnici. Měl ambici pokračovat dál ve své kariéře programátora na VŠB-TU Ostrava, naštěstí mu akademická půda otevřela oči a zjistil, že programování je to nejhorší, co v životě může dělat.

Prošel několika firmami, kde se věnoval převážně obchodní sféře. V současnosti je spolumajitelem Dokonalé firmy, která se specializuje na výrobu obchodního SW a úspěšně působí i na poli obchodního zastoupení několika velkých českých společností. (Všimni si Dokonalá s „D“) (Nejvíce o něm samotném se dozvíte na jeho LinkedIn profilu)

Angažuje na poli svobodné práce a vzdělávání, jeho jméno není v těchto oborech nikterak významné, protože je ve fázi vzdělávání se. Již dnes je rozhodnut, že se svobodné práci a podnikání bude věnovat nadále. Chtěl by inspirovat a vést lidi k otevřenějšímu myšlení na tomto poli, snad někdy i vést oficiální semináře.

© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.