• @cen_regp has upload permissions
  • @cen_f has upload permissions
  • virtual_user has create permissions
  • @ALL has read permissions
  • lukas.novy has no permissions

Ing. Michal Hažlinský

michal.hazlinsky@pirati.cz

Narodil jsem se v roce 1985 ve Slaném a od té doby vyrůstal na půl cesty mezi Kladnem a Slaným v obci Pchery. Od páté třídy ZŠ, kdy mi rodiče domů přivezli mé první PC 486 byl můj osud zpečetěn a mé další kroky vedly na SPŠ v Kladně a odtud dále na ČVUT na Fakultu elektrotechnickou.

Vznik České pirátské strany mě zastihl v druhé polovině studí a jejím pravidelným voličem a na fóru registrovaným příznivcem jsem se stal v roce 2013.
Mé dosavadní aktivity

Od podzimu 2017 se angažuji v občanské iniciativě, která se brání proti nevhodným změnám v územním plánu města Kladna týkajících se lokality tzv. “Růžového pole”. Ty prosadilo hodně na sílu tehdejší vedení města. (https://www.facebook.com/ruzovepolereferendum/)

V návaznosti na předchozí jsem začal na přelomu let 2017/2018 aktivně pomáhat místnímu uskupení “Kladeňáci” s přípravou na komunální volby 2018 (uskupení tvoří STAN,TOP09,KDU ČSL). Původně sdružení jednalo i s Piráty, avšak nedávno před tím vzniklé MS se rozhodlo těchto voleb neúčastnit a soustředit se na vlastní růst. S MS Kladno jsem v té době byl již v aktivním kontaktu jako reg. příznivec, a přestože jsem nadále pomáhal Kladeňákům v kampani, vstoupil jsem v létě 2018 do Pirátské strany.

Od listopadu 2018 jsem pak členem Kontrolního výboru zastupitelstva města Kladna, kam jsem byl nominován sdružením Kladeňáci.

Vzdělání

2009 - 2011 Magisterské - Elektrotechnika a Informatika (Počítačové sítě a Internet), ČVUT v Praze, Fakulta elektrotechnická.
2005 - 2009 Bakalářské - Elektrotechnika a Informatika, ČVUT v Praze, Fakulta elektrotechnická.
2001 - 2005 Středoškolské - SPŠ a VOŠ Kladno, Elektronické počítačové systémy

Profese

Od roku 2011 se zabývám výzkumem a vývojem v oblasti pokročilých služeb optických sítí, zejména pak virtuálních okruhů na druhé síťové vrstvě. Významnou součástí mé práce je rozvoj síťových prostředí pro experimentování a ověřování nových řešení a vývoj nástrojů pro automatizované zajišťování dynamických okruhů v páteřních sítích, včetně více-doménových řešení. Účastním se řešení mezinárodních projektů, v posledních pěti letech na pozici vedoucího pracovní skupiny v projektu Geant, který provozuje panevropskou síť pro vědu a výzkum.

© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.