• @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • virtual_user má oprávnění vytvářet
  • @ALL má oprávnění číst
  • lukas.novy nemá žádná oprávnění

Michaela Skokanová

michaela_skokanova.jpg Aka „15. škodič“. Narodila se 31.5.1996 v Čáslavi, od roku 2014 žije v Olomouci. Předtím strávila většinu života ve Vysokým Mejtě. R. 2015 odmaturovala na Slovanském gymnáziu. Začala studovat na Přírodovědecké fakultě Univerzity Palackého, ale nakonec si místo toho dala rok pauzu na práci (aktuálně pracuje jako barmanka) a v současnosti studuje speciálněpedagogickou andragogiku na PdF UP. Poté se chce věnovat adiktologii.

K Pirátům se přidala na začátku roku 2016, vystřídala pár funkcí, aktuálně je již pouze jednou z předsedajících CF. K funkcím se dostává zásadně tak, že je nikdo jiný dělat nechce.

Jejími zálibami jsou kromě její práce hlavně její kočky, cestování, fyzika, knihy, hledání ježků (a jiných hmyzožravců) v parcích, upravování cizích profilů a prozvánění telefonních budek. Z hudby pak převážně rock'n'roll, ska a punk (každoročně ji potkáte na festivale Mighty Sounds). Je veganka, a protože je veganka, tak vám to samozřejmě musí říct, protože stereotypy se přece neporušují.

Michaela taktéž exceluje ve starání se o kočičky jiných členů strany, pokud odjedou na víkend mimo domov.

© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.