• @cen_f has edit permissions
  • @cen_regp has edit permissions
  • @ALL has read permissions
  • lukas.novy has no permissions
  • @administrator_-_vedouci_ao has delete permissions
  • lukas_novy has no permissions

Bc. Michaela Nepejchalová

michaela_skokanova.jpg

Narodila se 31. 5. 1996 v Čáslavi, od roku 2014 žije v Olomouci. Předtím strávila většinu života ve Vysokým Mejtě. R. 2015 odmaturovala na Slovanském gymnáziu. Má vystudovanou speciálně-pedagogickou andragogiku na PdF UP a nyní studuje adiktologii na 1. LF UK. Pracuje jako osobní asistentka pro lidi s mentálním postižením, sociální pracovnice s lidmi bez domova a kontaktní pracovník v sociálních a zdravotnických službách pro uživatele drog (konkrétně v Nízkoprahovém středisku Drop In).

K Pirátům se přidala na začátku roku 2016 a vystřídala pár lokálních funkcí. Aktuálně je jednou z předsedajících CF a členkou Kontrolní komise (druhé volební období). K funkcím se dostává zásadně tak, že je nikdo jiný dělat nechce.

Kontakt:
Pracovní KK číslo: 770 193 715

Jejími zálibami jsou kromě její práce hlavně její kočky, cestování, fyzika, knihy, hledání ježků v parcích a prozvánění telefonních budek. Z hudby pak převážně rock'n'roll, ska a punk (každoročně ji potkáte na festivale Mighty Sounds). Je veganka, a protože je veganka, tak vám to samozřejmě musí říct, protože stereotypy se přece neporušují. Pokud by existovaly minulé životy, byla by Timothy Leary.

Recenze uživatelů:
5/5 *
Michaela taktéž exceluje ve starání se o kočičky jiných členů strany, pokud odjedou na víkend mimo domov.

© Piráti, 2021. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.