• @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • virtual_user má oprávnění vytvářet
  • @ALL má oprávnění číst
  • lukas.novy nemá žádná oprávnění

Michaela Kleslová

Michaela Kleslová (* 9.10.1998) je pražská koordinátorka. Původně od července 2017 pracovala jako koordinátorka pro Karlovarský kraj a zároveň tak jako dočasná sanitářka v dialyzačním středisku Fresenius Medical Care, avšak díky studiím se přesouvá do Prahy.

Michaela dokončuje poslední ročník gymnázia a zároveň se připravuje na vysokou školu. V průběhu studia se věnuje spoustě odvětví kulturního vyžití. Nejraději má hudební koncerty či festivaly, na které více než často jezdí a čerpá z nich své zkušenosti.

Pomáhala, byla při ruce a okoukávala organizaci plno menších akcí v Karlových Varech a v květnu roku 2017 zorganizovala „Benefiční bazárek pro Tomáška“ s oblečením.

Prošla několika obchody, restauracemi, firmami a promo agenturami.

Ráda sportuje a pravidelně se účastní štafety Mattoni 1/2 maratonu v Karlových Varech. Hraje na bicí, ale zatím v žádné kapele nehraje. V neposlední řadě ráda cestuje a poznává různé lidi a věci z jiných koutů světa.

V případě dotazů či zájmu stát se dobrovolníkem neváhejte Míšu zkontaktovat na tel. 770 113 641. Když není k zastižení, tak zrovna dělá nějaký teambuilding u pivečka na koncertu, ale hned se obratem ozve:-)

© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.