• @cen_f has edit permissions
  • @cen_regp has edit permissions
  • @ALL has read permissions
  • @administrator_-_vedouci_ao has delete permissions
Umístění: ROZCESTNÍK » Lidé » Matěj Mlčoch

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
lide:matej_mlcoch [27.06.2018 07:09]
Lesapan
lide:matej_mlcoch [08.09.2022 06:30] (aktuální)
matej.mlcoch
Řádek 3: Řádek 3:
 {{ :​lide:​matej.mlcoch.jpg?​200|}} {{ :​lide:​matej.mlcoch.jpg?​200|}}
  
-**Matěj Mlčoch** (* 1989) vystudoval fakultu agrobiologie,​ potravinových a přírodních zdrojů České zemědělské univerzity v Praze. Na své alma mater v současné době dokončuje postgraduál. Po magisterském studiu nastoupil ​do veřejné správy jako odpadový hospodář, kde sobí doposud.+V roce 2018 jsem na základě nespokojenosti s dosavadní místní politickou kulturou spoluutvářel kandidátku do voleb zastupitelstva Městské ​části Praha 12 a po zcela nečekaném úspěšném výsledku, následně spoluzakládal místní sdružení Pirátů Prahy 12, kterému jsem do roku 2020 předsedal. Za volební období 2018 - 2022 jsem na Praze 12 rovněž ​předsedou zastupitelského klubu Pirátů s podporou Zelených.
  
-Nárazově spolupracuje s ČSOP Koniklec (spolupodílel ​se např. na realizaci jabloňového sadu na Hupech ​Praze 12 či naučné stezky ​Modřanské rokli)Během ​studií ​dělal pro hl. m. Prahu management chráněných území (PP V hrobechPP Lítožnice, PřP Prokopské ​Dalejské údolíPP Dvorecké stráněPP Zámky).+V zastupitelstvu městské části jsem se v průběhu let 2018 - 2022 věnoval ​řadě problematik:​ zprvu životnímu prostředí,​ které je mi mým původním povoláním blízké, ale i bytovou politikouV rámci mandátu jsem rovněž ​letech 2018 - 2020 předsedal komisi nakládání s obecním majetkem. V roce 2020 jsem byl zastupitelstvem městské části zvolen předsedou finančního výboru zastupitelstva Městské části Praha 12
 + 
 +Co se týče mého zaměření - vystudoval jsem Českou zemědělskou univerzitu v Praze, kterou jsem ukončil roce 2014Po ukončení ​studií ​jsem nastoupil na Úřad městské části Praha 5 jako úředník specializující se na odpadové hospodářství,​ kde jsem pracoval do roku 2021V roce 2021 jsem byl jmenován tajemníkem Úřadu ​městské části Praha - Slivenec, kde působím profesně doposudSvému původnímu oboru se i nadále věnujipřičemž působím jako akreditovaný lektor v oblasti odpadového hospodářství. 
 + 
 +Je mi 33. let mezi mé záliby patří fotografiecestování a turistikamyslivost, motorismus, kultura a společenské dění.
  
-Mezi jeho záliby patří např. historie, běh, vysokohorská turistika, cyklistika, fotografie, střelectví aj. Zajímá se mj. o životní prostředí,​ urbanismus a územní rozvoj a krajinářství. Nemá rád papalášství,​ aroganci a lidskou hloupost. 
© Piráti, 2022. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.
lide/matej_mlcoch.txt · Poslední úprava: 08.09.2022 06:30 autor: matej.mlcoch