• @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • virtual_user má oprávnění vytvářet
  • @ALL má oprávnění číst
  • lukas.novy nemá žádná oprávnění
Umístění: Hlavní stránka » Lidé » Martin Vít

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
lide:martin_vit [08.01.2019 10:39]
Martin Vít [Martin Vít]
lide:martin_vit [08.01.2019 10:42] (aktuální)
Martin Vít [Martin Vít]
Řádek 3: Řádek 3:
 ====== Martin Vít ====== ====== Martin Vít ======
  
-Martin Vít (17.4.1971) je členem krajského sdružení Pardubického kraje a místopředsedou místního sdružení Chrudimsko.+Mgr. Martin Vít (17.4.1971) je členem krajského sdružení Pardubického kraje a místopředsedou místního sdružení Chrudimsko.
  
 Pochází z Nymburka, kde prožil prvních osmnáct let života. Následujících osmnáct let prožil v Praze, kde vystudoval Pedagogickou fakultu UK, obor angličtina / hudební výchova, a Konzervatoř Jaroslava Ježka, obory skladba a dirigování. Od roku 1994 provozuje překladatelskou živnost, od roku 1994 do roku 2016 hudebně doprovázel hodiny moderního tance na tanečních ​ odděleních KJJ a HAMU. V posledních letech žije v podhůří Železných hor, kde učí na ZUŠ v Heřmanově Městci. Hraje v kapele Hitfakers, protože taneční hudba léčí. Pochází z Nymburka, kde prožil prvních osmnáct let života. Následujících osmnáct let prožil v Praze, kde vystudoval Pedagogickou fakultu UK, obor angličtina / hudební výchova, a Konzervatoř Jaroslava Ježka, obory skladba a dirigování. Od roku 1994 provozuje překladatelskou živnost, od roku 1994 do roku 2016 hudebně doprovázel hodiny moderního tance na tanečních ​ odděleních KJJ a HAMU. V posledních letech žije v podhůří Železných hor, kde učí na ZUŠ v Heřmanově Městci. Hraje v kapele Hitfakers, protože taneční hudba léčí.
  
 Zajímá se především o oblast vzdělávání a ochrany přírody a krajiny. Zajímá se především o oblast vzdělávání a ochrany přírody a krajiny.
© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.