• @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • virtual_user má oprávnění vytvářet
  • @ALL má oprávnění číst
  • lukas.novy nemá žádná oprávnění

Ing. et Ing. Martin Šmída

martin_smida2.jpg

Ing. et Ing. Martin Šmída (* 11. června 1985)

Zastupitel za Českou Pirátskou stranu v obci Majetín (od října 2014), člen kontrolního výboru tamtéž. V Pirátské straně je v současnosti členem Republikového výboru (zvolený celostátním fórem v prosinci 2017) a strategického týmu pro upgrade strany.

Během parlamentních voleb 2017 člen volebního výboru. Od dubna 2016 do prosince 2017 „sloužil“ jako 2. místopředseda České Pirátské strany. Od listopadu 2013 do dubna 2016 předseda krajského sdružení Olomouckého kraje (předtím 2. místopředseda, v roce 2017 krátce znovu).

Člen mediálního odboru, social media týmu, člen místního sdružení Pirátská Tvrz.

Je ženatý, má jednu dceru a jednoho syna.

Vystudoval na VUT Brno obory Manažerská informatika (Bc), Ekonomika a řízení podniku (Ing) a Realitní inženýrství (Ing) na Fakultě podnikatelské a Ústavu soudního inženýrství. Během studia pořádal v Olomouci punk-rockový festival RECYKL FEST.

Nyní pracuje v oblasti recyklace bio-odpadu a stavebního odpadu a každoročně pořádá festival svobodné kultury KYTARY IN MAJETIN. Jako zpěvák a textař v punkové kapele a herec a režisér v ochotnickém divadle se potýká s absurdními požadavky organizací typu OSA nebo DILIA.

„Každý může měnit svět.“

Kontakt:

© Piráti, 2018. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.