• @cen_f has edit permissions
  • @cen_regp has edit permissions
  • @ALL has read permissions
  • lukas.novy has no permissions
  • @administrator_-_vedouci_ao has delete permissions
  • lukas_novy has no permissions

Martin Sedlák

martin_sedlak.jpg

(*2.října 1978) bydlištěm v Moravské Třebové.

Vystudoval jsem obor Provoz a ekonomika na ČZU v Praze, kde jsem získal titul Ing. V průběhu studia jsem se specializoval na marketing a management.

Krátkou dobu jsem působil na rádiu Hey v Praze jako mediální konzultant. Následně jsem pracoval ve firmě Hedva a.s. v Moravské Třebové na pozici obchodní zástupce zahraničního obchodu. Od roku 2008 jsem se stal OSVČ v oboru pohostinství, ubytovacích služeb a pořádaní kulturních a obdobných akcích. V současnosti provozuji v Moravské Třebové penzion a restauraci Excalibur, multižanrový hudební klub Duku Duku zaměřený na taneční akce a live koncerty různých žánrů a pivnici U Kavky.

Mimo své podnikatelské aktivity se věnuji i dalším projektům. Jsem organizátorem mezinárodního hudebního festivalu s názvem Fest Pod Parou, který se dožil v letošním roce (2018) šestnácti let. Festival je zaměřen především na žánry punk rock, hardcore a ska s účástí světové špičky v daných žánrech a s návštěvníky z celé Evropy. Jsem členem kapely N.V.Ú., která v roce 2017 oslavila 30let existence bez přerušení činnosti.

Jako hlavní pořadatel jsem se účastnil festivalu Antifest 2014, který se konal v Jaroměři. Organizoval jsem hudební léto na zámku v Moravské Třebové v roce 2005 a mnoho dalších akcí. V minulosti jsem byk členem kapel Metallica revival MT (zákládající člen, kapela fungovala od roku 1997 do roku 2016), Werglův Pjos (zakládající člen), Hardrock Cocktail, Kastrol (zakládající člen, studentská kapela).

© Piráti, 2020. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.