• @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • virtual_user má oprávnění vytvářet
  • @ALL má oprávnění číst
  • lukas.novy nemá žádná oprávnění
Umístění: Hlavní stránka » Lidé » Martin Rédr

Martin Rédr

Narodil jsem se na sklonku léta roku 1976 v Havířově, dětství jsem pak prožil v Ostravě. Od střední školy žiji opět v Havířově.

Profese a vzdělání. Od střední školy jsem se věnoval hotelnictví a gastronomii. Po absolvování VOŠ Gastronomie a sužby CR jsem nastoupil jako učitel odborných gastronomických předmětů na hotelové škole v Havířově. Při zaměstnání jsem dokončil VŠ Sociální pedagogika a pak Učitelství pro SŠ a následně po absolvování Kvalifikačního studia pro ředitele škol a školských zařízení jsem působil na pozici zástupce ředitele SŠ. Poté jsem na krátko odešel do soukromé sféry a působil jako vedoucí recepce horského hotelu v Beskydech. V současnosti pracuji jako sociální pracovník v NNO zabývající se sociálním bydlením a komunitními aktivitami v lokalitě označované někdy jako sociálně vyloučená.

Zájmy a volný čas. Od dětství zejména hudba, dlouhodobě žánr HC/Punk, ale taky více žánrově alternativní či undergroundové kapely. V mládí jsem se motal u různých akcí, ať už jako organizátor či aktivní účastník – koncerty, demonstrace, přednášky. V současnosti, tradičně jako mnoho jiných, věnuji dostatek prostoru rodině, kdy doprovázím syna na fotbalové tréninky a zápasy, či realizujeme zrovna rodinný výlet. Jednou týdně se potkat s přáteli na zkoušce kapely, a když se zadaří, střihnout si ještě nějaký ten koncert. A podstatnou část koláče volného času ukusují pirátské aktivity, ať už jde o osobní setkávání či v online prostředí.

E-mail: martin.redr@pirati.cz

© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.