• @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • virtual_user má oprávnění vytvářet
  • @ALL má oprávnění číst
Umístění: Hlavní stránka » Lidé » Martin Rédr

Martin Rédr

Narodil jsem se na sklonku léta roku 1976 v Havířově, dětství jsem pak prožil v Ostravě, kde jsem absolvoval základní školu. Od střední školy žiji opět v Havířově. Studoval jsem gastronomii, hotelnictví a služby cestovního ruchu na střední škole a posléze i na vyšší odborné škole. Během studií jsem absolvoval praxe v různých hotelech v České republice, Německu a Švýcarsku. Poté jsem nastoupil jako učitel odborných předmětů na hotelové škole. Během zaměstnání jsem vystudoval sociální pedagogiku a poté učitelství na Ostravské univerzitě. Nějaký čas jsem pak působil v souokromém sektoru jako vedoucí recepce horského hotelu v Beskydech. V součnasnosti pracuji jako sociální pracovník v nestátní neziskové organizaci, která se zabývá zejména zprostředkováním sociálního bydlení a komunitní čínnosti v jisté havířovské lokalitě, která je často označována jako sociálně vyloučená.

Již od střední školy jsem se věnoval různým formám občanského aktivismu, ovšem s přibývajícím věkem jsou mé názory umírněnější a zvolené postupy méně radikální. I díky tomu jsem našel cestu k Pirátské straně. Pirátů jsem si poprvé všimnul při volební kampani 2010. V roce 2012 jsem objevil pirátské fórum a začal důkladněji zkoumat možnosti této politiky. Stal jsem se členem a krátce na to byl zvolen do zrovna uvolněné pozice předsedy místního sdružení. Nadále chci aktivně spolupracovat v rámci Pirátské strany dle svých možností a schopností. Kromě základních bodů pirátského programu podporuji nepodmíněný základní příjem a ostře se vymezuji vůči rasistickým, fašistickým a xenofóbním náladám ve společnosti. Uznávám omezenou míru regulace v oblastech souvisejících s návykovými a psychotropními látkami, závažně ovlivňujících životní prostředí a jiných, prokazatelně negativně ovlivňujících život člověka.

Jsem ženatý a mám jednoho syna. Volný čas kromě Pirátů věnuji rodině, dále působím v undergroundové kapele a aktivně se zapojuji do činnosti spolku na podporu alternativní kultury v Havířově.

E-mail: martin.redr@pirati.cz

© Piráti, 2017. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.