• @cen_f has edit permissions
  • @cen_regp has edit permissions
  • @ALL has read permissions
  • lukas.novy has no permissions
  • @administrator_-_vedouci_ao has delete permissions
  • lukas_novy has no permissions

Bc. Martin Potůček

Jmenuji se Martin Potůček a narodil jsem se v Plzni roku 1986. V letech 2002-2006 jsem vystudoval Střední průmyslovou školu elektrotechnickou v Plzni obor Elektrotechnik - Výpočetní technik. Poté (2006-2011) jsem studoval obor Informatika - Výpočetní technika na Fakultě aplikovaných věd. Po dokončení studií jsem nastoupil do ZF Engineering Plzeň, kde pracuji ve vývoji softwaru. Mimo práci vytvářím webové stránky.

O politiku jsem se zajímal pouze pasivně. Sice jsem chodil pravidelně k volbám a sbíral informace z internetu, ale až na vášnivé debaty v hospodě jsem se do politiky nechtěl vložit. V posledních letech jsem ale čím dál více začal být znechucen našimi politickými elitami a jejich „kvalitní” prací. Byl jsem donucen si při volbách vybírat mezi větším a menším zlem a když jsem si vybral, tak mě představitelé této strany stejně za pár měsíců zklamali.

Proto jsem uvítal iniciativu založit Českou pirátskou stranu. Její program hájení svobody a opravdového boje s korupcí mi mluvil z duše. Proto jsem začal dění okolo Pirátů sledovat a po určité době jsem do ní vstoupil. Teď mám jednu jistotu, až půjdu k volbám, budu na svou volbu hrdý.

Nejvíce na Pirátském hnutí oceňuji, že prosazují svůj program systematicky a začínají vždy sami u sebe. Například lze zmínit absolutní otevřenost svých financí a vnitrostranického dění.

© Piráti, 2020. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.