• @cen_regp has upload permissions
  • @cen_f has upload permissions
  • virtual_user has create permissions
  • @ALL has read permissions
  • lukas.novy has no permissions

Markéta Monsportová

44 let, žiji v Mariánských Lázních

vedoucí cestovní agentury, předsedkyně spolku Švihák

Narodila jsem se v Ostrově nad Ohří a do Mariánských Lázní přišla jako studentka Střední hotelové školy. Mariánské Lázně mě natolik okouzlily, že jsem zde již zůstala a vychovala dvě dcery.

Po ukončení studia jsem si prošla různými hotelovými profesemi a v roce 1998 začala pracovat jako referentka incomingové cestovní agentury. Součástí mé práce byla i organizace kulturních programů a festivalů pro zahraniční turisty. V roce 2001 jsem se stala vedoucí cestovní agentury PRO AKTIV Marienbad s.r.o., která zajišťuje servis více jak 10 tisícům lázeňských hostů ročně.

Stála jsem u zrodu Mariánskolázeňské asociace cestovního ruchu a v roce 2013 jsem byla jedním ze zakládajících členů neziskové organizace Švihák. Aktivně se snažíme o znovuoživení Mariánských Lázní, zkvalitnění veřejných prostorů a rozvoj kultury.

Třetím rokem jsem předsedou představenstva Šviháka a máme za sebou mnoho úspěšných projektů. V loňském roce se nám podařilo se spolkem Marienbad Film obnovit tradici filmového festivalu v Mariánských Lázních.

V říjnových krajských volbách jsem kandidovala za Piráty Karlovarského kraje. Jsem členkou krajské komise pro kulturu a památkovou péči.

© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.