• @cen_regp has upload permissions
  • @cen_f has upload permissions
  • virtual_user has create permissions
  • @ALL has read permissions
  • lukas.novy has no permissions

Markéta Kastnerová

marketa.kastnerova.jpg

Markéta Kastnerová (nar. 1981) je příznivcem Pirátské strany. Žije v Českých Budějovicích, má 3 děti, pracuje jako lékař a VŠ Pedagog, zakladatelka Školy celostní a přírodní medicíny KAMATÉ.

Narodila se v Klatovech, vystudovala obor všeobecné lékařství na 1. lékařské fakultě Karlovy univerzity v Praze, poté ukončila magisterské studium na Fakultě agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů ČZU v Praze a v následujícím roce doktorandské studium na Zdravotně sociální fakultě Jihočeské univerzity a zároveň bakalářské studium na Teologické fakultě Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích.

Již během studií se začala zajímat o přírodní způsoby léčby, proto založila Školu celostní a přírodní medicíny KAMATÉ, která v současné době funguje v Č. Budějovicích, v Praze a v Brně.

Od roku 2005 přednášela na Zdravotně sociální fakultě a pracovala na Krajské hygienické stanici Jihočeského kraje se sídlem Českých Budějovicích na oddělení Prevence a podpory zdraví. V současné době pracuje jako VŠ pedagog na Pedagogické fakultě JU, katedra výchovy ke zdraví, a pracuje jako lékař v oboru všeobecné a pracovní lékařství.


V roce 2017 kandiduje do sněmovních voleb na kandidátce Pirátů.

© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.