• @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • virtual_user má oprávnění vytvářet
  • @ALL má oprávnění číst
  • lukas.novy nemá žádná oprávnění

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
lide:marketa_gregorova [09.11.2018 15:37]
Markéta Gregorová
lide:marketa_gregorova [07.01.2019 05:50] (aktuální)
Markéta Gregorová
Řádek 3: Řádek 3:
  
  
-**Markéta Gregorová** (*14. ledna 1993) je členkou ​1. místopředsedkyní krajského sdružení Pirátů v Jihomoravském kraji. Pochází z Mostu a od září 2012 se vyskytuje především v Brně.+**Markéta Gregorová** (*14. ledna 1993) je členkou ​Pirátů, ​1. místopředsedkyní krajského sdružení Pirátů v Jihomoravském kraji a předsedkyní Evropské pirátské strany. Pochází z Mostu a od září 2012 se vyskytuje především v Brně.
  
-Markéta vystudovala Podkrušnohorské gymnázium v Mostě a v lednu 2016 získala bakalářský titul na Masarykově univerzitě v Brně v oborech Mezinárodní vztahy a Evropská studia. Po třech letech v milovaném [[http://​www.bizbox.cz|BizBoxu]],​ kde byla e-commerce specialistou a testerem webových aplikací, se do parlamentních voleb 2017 vrhla pomoci Pirátům jako volební manažer. Po úspěchu Pirátů v těchto volbách pracovně osciluje mezi soukromou sférou (markéťačka) a aktivismem (vedoucí zahraničního odboru Pirátů). V rámci koalice [[http://​zeleniapiratijmk.cz/​|Pirátů a Zelených]] je členkou Komise Jihomoravského kraje pro meziregionální vztahy a za koalici Žít Brno s Piráty členka ​Dozorčí rady BVV.+Markéta vystudovala Podkrušnohorské gymnázium v Mostě a v lednu 2016 získala bakalářský titul na Masarykově univerzitě v Brně v oborech Mezinárodní vztahy a Evropská studia. Po třech letech v milovaném [[http://​www.bizbox.cz|BizBoxu]],​ kde byla e-commerce specialistou a testerem webových aplikací, se do parlamentních voleb 2017 vrhla pomoci Pirátům jako volební manažer. Po úspěchu Pirátů v těchto volbách pracovně osciluje mezi soukromou sférou (markéťačka) a aktivismem (vedoucí zahraničního odboru Pirátů). V rámci koalice [[http://​zeleniapiratijmk.cz/​|Pirátů a Zelených]] je členkou Komise Jihomoravského kraje pro meziregionální vztahy a za Piráty ​na městě ​členka ​Představenstva ​BVV.
  
-V Pirátské straně působila v letech 2013 - 2015 jako vedoucí Zahraničního odboru, od května 2017 tuto pozici zastává na dva roky znovu. V rámci toho reprezentuje české Piráty i na pozici ​místopředsedkyně Evropské pirátské strany (PPEU).+V Pirátské straně působila v letech 2013 - 2015 jako volená ​vedoucí Zahraničního odboru, od května 2017 tuto pozici zastává na dva roky znovu. V rámci toho reprezentuje české Piráty i na pozici ​předsedkyně Evropské pirátské strany (PPEU), kterou byla zvolená v prosinci 2018.
  
 Pro volby do Evropského parlamentu v květnu 2014 byla zvolena jako číslo tři kandidátní listiny, od té doby kandidovala i v krajských volbách v JMK a z jejího oblíbeného třetího místa se podílela i na volbách do Poslanecké sněmovny PČR 2017. Pro komunální volby vystoupila z bezpečných pozic a z druhého místa se stala za Piráty zastupitelkou města Brna. Pro volby do Evropského parlamentu v květnu 2014 byla zvolena jako číslo tři kandidátní listiny, od té doby kandidovala i v krajských volbách v JMK a z jejího oblíbeného třetího místa se podílela i na volbách do Poslanecké sněmovny PČR 2017. Pro komunální volby vystoupila z bezpečných pozic a z druhého místa se stala za Piráty zastupitelkou města Brna.
© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.