• @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • virtual_user má oprávnění vytvářet
  • @ALL má oprávnění číst
  • lukas.novy nemá žádná oprávnění

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
lide:marketa_gregorova [23.04.2019 19:26]
Markéta Gregorová stará verze byla obnovena (01.03.2019 15:12)
lide:marketa_gregorova [23.04.2019 19:27] (aktuální)
Markéta Gregorová
Řádek 1: Řádek 1:
 ====== Markéta Gregorová ====== ====== Markéta Gregorová ======
-{{ :​lide:​marketa-gregorova.jpg?​nolink&​300|}}+{{ :​lide:​marketa-gregorova.jpg?​nolink&​500|}}
  
  
 **Markéta Gregorová** (*14. ledna 1993) je členkou Pirátů, 1. místopředsedkyní krajského sdružení Pirátů v Jihomoravském kraji a předsedkyní Evropské pirátské strany. Pochází z Mostu a od září 2012 se vyskytuje především v Brně. **Markéta Gregorová** (*14. ledna 1993) je členkou Pirátů, 1. místopředsedkyní krajského sdružení Pirátů v Jihomoravském kraji a předsedkyní Evropské pirátské strany. Pochází z Mostu a od září 2012 se vyskytuje především v Brně.
  
-Markéta vystudovala Podkrušnohorské gymnázium v Mostě a v lednu 2016 získala bakalářský titul na Masarykově univerzitě v Brně v oborech Mezinárodní vztahy a Evropská studia. Po třech letech v milovaném [[http://​www.bizbox.cz|BizBoxu]],​ kde byla e-commerce specialistou a testerem webových aplikací, se do parlamentních voleb 2017 vrhla pomoci Pirátům jako volební manažer. Po úspěchu Pirátů v těchto volbách pracovně osciluje mezi soukromou sférou (markéťačka a PR specialistka) a aktivismem (vedoucí zahraničního odboru Pirátů). V současné ​odbě je také neuvolněnou zastupitelkou města Brna a členka ​Představenstva BVV a sociální a kulturní komise.+Markéta vystudovala Podkrušnohorské gymnázium v Mostě a v lednu 2016 získala bakalářský titul na Masarykově univerzitě v Brně v oborech Mezinárodní vztahy a Evropská studia. Po třech letech v milovaném [[http://​www.bizbox.cz|BizBoxu]],​ kde byla e-commerce specialistou a testerem webových aplikací, se do parlamentních voleb 2017 vrhla pomoci Pirátům jako volební manažer. Po úspěchu Pirátů v těchto volbách pracovně osciluje mezi soukromou sférou (markéťačka a PR specialistka) a aktivismem (vedoucí zahraničního odboru Pirátů). V současné ​době je také neuvolněnou zastupitelkou města Brna a členka sociální a kulturní komise.
  
 V Pirátské straně působila v letech 2013 - 2015 jako volená vedoucí Zahraničního odboru, od května 2017 tuto pozici zastává na dva roky znovu. V rámci toho reprezentuje české Piráty i na pozici předsedkyně Evropské pirátské strany (PPEU), kterou byla zvolená v prosinci 2018. V Pirátské straně působila v letech 2013 - 2015 jako volená vedoucí Zahraničního odboru, od května 2017 tuto pozici zastává na dva roky znovu. V rámci toho reprezentuje české Piráty i na pozici předsedkyně Evropské pirátské strany (PPEU), kterou byla zvolená v prosinci 2018.
  
-Pro volby do Evropského parlamentu v květnu 2014 byla zvolena jako číslo tři kandidátní listiny, od té doby kandidovala i v krajských volbách v JMK a z jejího oblíbeného třetího místa se podílela i na volbách do Poslanecké sněmovny PČR 2017. Pro komunální volby vystoupila z bezpečných pozic a z druhého místa se stala za Piráty zastupitelkou města Brna. Do voleb do EP v roce 2019 kandiduje ​z druhého místa ​kandidátky.+Pro volby do Evropského parlamentu v květnu 2014 byla zvolena jako číslo tři kandidátní listiny, od té doby kandidovala i v krajských volbách v JMK a z jejího oblíbeného třetího místa se podílela i na volbách do Poslanecké sněmovny PČR 2017. Pro komunální volby vystoupila z bezpečných pozic a z druhého místa se stala za Piráty zastupitelkou města Brna. Do voleb do EP v roce 2019 kandiduje ​jako dvojka ​kandidátky.
  
 Aktivně se zajímá o politiku již několik let, zpívá v kapele [[http://​www.ententyk.cz/​|Definitivní Ententýk]],​ předstírá [[https://​www.youtube.com/​channel/​UC9sCCCSH8NRsimvToKNZ-aw|slavnou ukulelistku]],​ je závislá na svojí kočce Kočce a při volbách by jí největší radost udělalo, kdyby lidé volili //​informovaně//​. Aktivně se zajímá o politiku již několik let, zpívá v kapele [[http://​www.ententyk.cz/​|Definitivní Ententýk]],​ předstírá [[https://​www.youtube.com/​channel/​UC9sCCCSH8NRsimvToKNZ-aw|slavnou ukulelistku]],​ je závislá na svojí kočce Kočce a při volbách by jí největší radost udělalo, kdyby lidé volili //​informovaně//​.
© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.