• @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • virtual_user má oprávnění vytvářet
  • @ALL má oprávnění číst

Markéta Gregorová

360x337.jpg

Markéta Gregorová (*14. ledna 1993) je členem krajského sdružení Pirátů v Jihomoravském kraji. Pochází z Mostu a od září 2012 se vyskytuje především v Brně.

Markéta vystudovala Podkrušnohorské gymnázium v Mostě a v lednu 2016 získala bakalářský titul na Masarykově univerzitě v Brně v oborech Mezinárodní vztahy a Evropská studia. Po třech letech v milovaném BizBoxu, kde byla e-commerce specialistou a testerem webových aplikací, se do voleb vrhla pomoci Pirátům na plný úvazek jako volební manažer. V rámci koalice Pirátů a Zelených je pak členkou Komise Jihomoravského kraje pro meziregionální vztahy.

V Pirátské straně působila v letech 2013 - 2015 jako vedoucí Zahraničního odboru, od května 2017 tuto pozici zastává znovu.

Pro volby do Evropského parlamentu v květnu 2014 byla zvolena jako číslo tři kandidátní listiny, od té doby kandidovala i v krajských volbách v JMK a z jejího oblíbeného třetího místa pomáhá i ve volbách do Poslanecké sněmovny PČR 2017.

Aktivně se zajímá o politiku již několik let, zpívá v kapele Definitivní Ententýk, předstírá slavnou ukulelistku, je závislá na svojí kočce Kočce a při volbách by jí největší radost udělalo, kdyby lidé volili informovaně.

Kontakt
E-mail: marketa.gregorova@pirati.cz

Politický kompas

© Piráti, 2018. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.