• @cen_regp has upload permissions
  • @cen_f has upload permissions
  • virtual_user has create permissions
  • @ALL has read permissions
  • lukas.novy has no permissions

Ing. Lukáš Bartoň, Ph.D.

lukas_barton.jpg

Něco o mně:

V současné době pracuji jako vědecký pracovník na Fakultě strojní v Plzni, kde vedu Zkušebnu provozní pevnosti a únavové životnosti. Dlouhá léta jsem vyučoval na Katedře konstruování strojů, nyní ještě působím jako lektor na firemních školeních technické dokumentace se specializací na geometrické tolerování. Profesní životopis zde.

V rámci univerzitního prostředí jsem prošel různými komisemi a orgány. Za zmínku stojí akademický senát univerzity i fakulty, komise pro prošetřování studia absolventů na Právnické fakultě a na státní úrovni i Rada vysokých škol. V roce 2004 jsem byl jeden z hlavních organizátorů studentských protestů proti praktikám tehdejšího ředitele Správy kolejí a menz, který byl po protestech propuštěn. Delší dobu jsem také působil jako šéfredaktor Dioné.

Rád cestuji zejména po Americe a Asii. Na cestách jsem navštívil království, sultanáty i federace a socialistické, parlamentní i prezidentské republiky. Ať jsem byl v zemi křesťanů, muslimů, hinduistů, budhistů nebo ateistů, tak jsem se vždy dokázal s místními domluvit. Vždy je nutné respektovat nejen zákony, ale i zvyky a tradice země, místa, rodiny, kde se nacházíte.

Zde je také něco o mně.

© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.