• @cen_regp has upload permissions
  • @cen_f has upload permissions
  • virtual_user has create permissions
  • @ALL has read permissions
  • lukas.novy has no permissions

Lubomír Doležal

lubomir_dolezal.jpg

Lubomír Doležal (* 30. dubna 1984, Kyjov) odmaturoval v roce 2004 na střední škole automobilní v Kyjově a od roku 2005 podniká, momentálně pracuje v Brně, kde se věnuje tvorbě rozpočtů a realizaci zakázek ve stavebnictví. Kromě toho příležitostně pracuje s kamarádem na návrzích tzv. chytrých zrcadel. Má na starost sbor dobrovolných hasičů v obci Stupava a organizuje veškeré jeho akce. Mezi jeho záliby patří rodina se dvěma dětmi 1. a 3. roky, cestování, geocaching a práce na rekonstrukci mlýna ze 17. století a samozřejmě politické dění světové i domácí.

Do Pirátské strany vstoupil po volbách v roce 2017 s cílem usměrnit agresivní činnost firem působících v oblasti ochrany autorských práv. Je aktivním členem místního sdružení Pirátské strany v Uherském Hradišti a zajímá se o politické a jiné kauzy v okolí rodné vesnice Stupava. Ve své obci bude v roce 2018 kandidovat v komunálních volbách.

„Už se nemůžu dívat na to, jak v naší zemi sílí pro východní orientace na Rusko a Čínu, vadí mi prorůstání byznysu do politiky a všudypřítomná korupce, chci pomoci kultivovat politickou scénu a pomoci více otevřít lidem místní úřady, tak aby se maximálně eliminovalo skryté dění na těchto místech.”

lubomir.dolezal@pirati.cz +420 739 593 581 TW: @Valeano

© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.