• @cen_regp has upload permissions
  • @cen_f has upload permissions
  • virtual_user has create permissions
  • @ALL has read permissions
  • lukas.novy has no permissions

Lubomír Březina

lubomir_brezina.jpg

Bc. Lubomír Březina (* 29. dubna 1986), narozen 29.dubna 1986 ve Vítkově, pochází z města Fulnek. Aktivně se zajímá o informační technologie, především pak vývoj webových a mobilních aplikací na technologiích .NET, dále pak elektronickou hudbu a volno-časově také o elektroniku. Po dobu studií na VŠB působil jako technik, moderátor a DJ ve studentském Rádiu Kolej, spolupodílel se na pořádání akcí stavovské unie studentů (SUS Ostrava). Pirátskou stranu podporuje z přesvědčení, že aktuální politická scéna potřebuje změnu, svěží vítr do plachet, inteligentní lidi a rozumné názory, které nalézá v pirátské straně.

Ve volném čase jezdí na bruslích, snowboardu, skatebardu, propaguje minimalistickou a alternativní elektronickou hudbu a pořádá hudební akce. Dále se zajímá o literaturu, především žánry SCI-FI a Thriller. V neposlední řadě se zajímá o humor a komedii.

Oblíbené knihy: Ready Player One - Ernest Cline Robokalypsa - Daniel H. Wilson Pátá kolona - Robert Hofman

Oblíbená hudba: Jean Michel Jarre - Oxygene MIDI-LIDI - Bujon, Na co nesmíš zapomenout Kraftwerk - Autobahn, Radioactivity, Tour de France Wohnout - Nářadí pro dobrou náladu

Studium 2002/2006 - Maturita v oboru Elektronické počítačové systémy Střední průmyslová škola elektrotechnická Rožnov pod Radhoštěm 2006/2010 - Bakalářský diplom v oboru Informatika a výpočetní technika Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava

Zaměstnání 2011/2012 - web. programátor, NetDirect s.r.o. (Ostrava) 2013/2014 - analytik, D3Soft Future s.r.o. (Ostrava) 2014 - web. programátor, AutoCont CZ a.s. (Ostrava) 2015/součanost - web. programátor, ELINKX a.s. (Ostrava)

© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.