• @cen_f has edit permissions
  • @cen_regp has edit permissions
  • @ALL has read permissions
  • lukas.novy has no permissions
  • @administrator_-_vedouci_ao has delete permissions
  • lukas_novy has no permissions

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
lide:liba_verisova [15.07.2018 12:22]
Libuse.Verisova
lide:liba_verisova [26.07.2018 12:35] (aktuální)
Libuse.Verisova
Řádek 7: Řádek 7:
 Vystudovala střední průmyslovou školu strojnickou,​ ale většinu života pracovala ve stavebnictví,​ jako manažer výrobních závodů. V roce 2015 se vrátila zpět ke strojařině a pracuje jako regionální obchodně technický zástupce s průmyslovou senzorikou a kamerami pro automotive. Vystudovala střední průmyslovou školu strojnickou,​ ale většinu života pracovala ve stavebnictví,​ jako manažer výrobních závodů. V roce 2015 se vrátila zpět ke strojařině a pracuje jako regionální obchodně technický zástupce s průmyslovou senzorikou a kamerami pro automotive.
  
-Mezi její zájmy patří : ochrana životního prostředí především z dlouhodobého hlediska, lidská práva a politika, dobrovolnická činnost. +Mezi její zájmy patří : ochrana životního prostředí především z dlouhodobého hlediska, lidská práva a politika, dobrovolnická činnost. Ve svém volném čase se věnuje turistickým aktivitám, ​jejím zájmem jsou zapomenuté ​technické památky ​a staré průmyslové prostory. Dalším ​koníčkem je hudba, zejména hudba 70-tých let. 
-Ve svém volném čase se věnuje turistickým aktivitám, ​zajímá se o technické památky ​v Čechách, jejím ​koníčkem je hudba, zejména hudba 70-tých let. +
© Piráti, 2020. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.