• @cen_regp has upload permissions
  • @cen_f has upload permissions
  • virtual_user has create permissions
  • @ALL has read permissions
  • lukas.novy has no permissions
Umístění: Hlavní stránka » Lidé » lea_bradacova

Lea Bradáčová (* 19. listopadu 1984 ) je registrovaný příznivec strany, pochází z Hradce Králové ale od dětství žije v Praze. Nejprve na Jižním městě, pak ve Strašnicích, na Zahradním městě, na Vinohradech, v Libni a od roku 2017 v Kobylisích na Praze 8.

Vystudovala střední školu informatiky a managementu a po asi 8-mi letech vesměs administrativních pozic kolem IT provozů objevila opensource a jeho kouzlu propadla. Tvrdí, že zatímco svět Microsoftu jí naučil krást a nekoukat pod pokličku, svět linuxu jí naučil zajímat se, vážit si práce jiných a platit za věci.

Aktuálně pracuje jako junior linux system administrator ve firmě Elos Technologies, která je partnerem RedHatu. V posledních dnech se učí na zkoušku RHCE a občas koketuje s programováním v Pythonu.

Ve volném čase se snaží pomáhat Pirátům na Praze 8, účastní se jako jedna z lektorů kurzů pro seniory a nenápadně propirátsky agituje ve svém nejbližším okolí. Občas se také zapojuje do ekologicky zaměřených aktivit a schůzek.

Má ráda knihy, filmy a seriály zejména se Sci-Fi tématikou, jiným se ale také nebrání. Dále poslouchá hudbu, hraje počítačové hry, zajímá se o společenská a ekonomická témata. Její oblíbenou ekonomkou je Ilona Švihlíková. Oblíbený citát je od Dr. Vlacha z knihy Saturnin: „Prožívá-li člověk delší dobu idylu, přestane ji vnímat a osud by mu prokázal neocenitelnou službu, vyhodil-li by ho dočasně na mráz.“

© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.