• @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • virtual_user má oprávnění vytvářet
  • @ALL má oprávnění číst
  • lukas.novy nemá žádná oprávnění
Umístění: Hlavní stránka » Lidé » Lada Peksova

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

lide:lada_peksova [13.10.2018 15:56]
lada Vytvořeno z formuláře na po:new
lide:lada_peksova [24.10.2018 21:55] (aktuální)
Mgr. Mikuláš Peksa
Řádek 3: Řádek 3:
 {{ :lide:Lada Peksova.jpg?​200}} {{ :lide:Lada Peksova.jpg?​200}}
  
-**Lada Peksová** ​(* 14. října 1990) je příznivcem Pirátů od roku 2013. Pochází z Prahy a žije v Praze.+**Lada Peksová** je příznivcem Pirátů od roku 2013. Pochází z Prahy a žije v Praze.
  
 Vystudovala gymnázium Christiana Dopplera a poté Matematicko-fyzikální fakultu Univerzity Karlovy v Praze, kde získala titul Mgr. Momentálně pokračuje v doktorském studiu v rámci programu Cotutelle mezi MFF UK a Univerzitou v Goettingenu v Německu. Vystudovala gymnázium Christiana Dopplera a poté Matematicko-fyzikální fakultu Univerzity Karlovy v Praze, kde získala titul Mgr. Momentálně pokračuje v doktorském studiu v rámci programu Cotutelle mezi MFF UK a Univerzitou v Goettingenu v Německu.
  
 Od roku 2013 byla několikrát ve volebních komisích za Pirátskou stranu jako příznivec a v komunálních volbách 2018 pomáhala Pirátům na Praze 11. Její zájmy v komunální politice se týkají hlavně životního prostředí,​ elektornizace procesů na úřadech, zlepšení cyklostezek a snížení hluku a znečištění z aut.  Od roku 2013 byla několikrát ve volebních komisích za Pirátskou stranu jako příznivec a v komunálních volbách 2018 pomáhala Pirátům na Praze 11. Její zájmy v komunální politice se týkají hlavně životního prostředí,​ elektornizace procesů na úřadech, zlepšení cyklostezek a snížení hluku a znečištění z aut. 
© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.