• @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • virtual_user má oprávnění vytvářet
  • @ALL má oprávnění číst

Karel Nejedlík

karel_nejedlik.jpg

Karel Nejedlík (* 10. prosince 1985) je řadový člen Pirátské strany. Karel pochází z Ostravy a od roku 2005 žije v Praze. K Pirátům se přidal během roku 2017, kdy zorganizoval Volební PirateCon. Je ženatý a má jedno dítě.

Vystudoval gymnázium v Ostravě. Po příchodu do Prahy za dalším studiem na MFF UK se více zajímal o deskové hry, do kterých se přímo zamiloval. Dalších pár let strávil zkoušel kombinovat školy, deskové hry, brigády a dobrovolnickou činnost zejména pro Klub deskových her Paluba a festival Deskohraní, až nakonec skončil na plný úvazek v IT.

Pracoval pro společnosti ComPlus a Autocont, které poskytovaly službu IT podpory pro zaměstnance na centrále O2 Czech Republic. V současnosti Karel pracuje jako technický konzultant a podpora ve firmě Editel, která se specializuje na elektronickou výměnu dat (EDI).

Ve svém volném čase se podílí na organizaci festivalu nepočítačových her GameCon, poslední dva roky z pozice hlavního organizátora. Na GameCon 2017 se registrovalo přes 800 hráčů. Celoroční organizační tým má kolem 40 lidí a na místě pomáhá s přípravou a programem dalších 150 lidí.

Karel je vášnivý hráč her všeho druhu - počítačové, deskové, karetní, rpg i larpy. Mezi jeho další zájmy patří kanoistika a turistika.

© Piráti, 2018. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.