• @cen_f has edit permissions
  • @cen_regp has edit permissions
  • @ALL has read permissions
  • lukas.novy has no permissions
  • @administrator_-_vedouci_ao has delete permissions
  • lukas_novy has no permissions
Umístění: Hlavní stránka » Lidé » karel_kadlec

Asi bych měl natrénovat nejprve na pískovišti, ale čas je neúprosný….

Jmenuji se Karel Kadlec, je mi 47 roků a žiju v obci Prysk. Náš starosta nyní zastává funkci náměstka pro dopravu Liberecký kraj. Já jsem pracoval na stejném plánu strategie rozvoje Libereckého kraje jako náš lídr do Krajských voleb, Zbynek.Miklik, a tak si rozšířil zkušenosti poprvé získané někdy kolem roku 2000, kdy jsem se účastnil na přípravě plánu pro Českou Lípu. Ve volném čase studuji tlusté knihy KSB - Dostatečně všeobecné teorie řízení. Také úzkostlivě sleduji dění v politice a mezinárodní situaci včetně, tzv. „alternativy“.

Máma mi říká: „Nekoukej na zprávy, nezabývej se tou politikou. Jsou za to placení a ty se jen zbytečně zatěžuješ.“ Ve skrytu duše však doufám, že se její slova nevyplní, a že účastnit se správy věcí veřejných je správné.

V současné době jsem v důchodu a pracuji jako freelancer. Připravuji vlastní řešení IS pro provoz supermarketu. Je to charitativní nevýdělečná činnost pro rodinu. Jak se dá tušit, mezi mé „zájmy“ patří technika. O počítače jsem profesionálně pečoval přes 20 roků. Jak šel čas od MS-DOSu, přes Linux, až po Windows 10. Nejsem omezený jen třídou PC. Rozumím i technologickým zařízením, neboť jsem l.p. 1990 vystudoval střední v oboru automatizační technika. Jsem držitelem povolení pro provoz vysílací stanice radioamatérské služby. V USA je to ještě pořád důležitá, ale již také upadající, ale stále ještě vážená služba k zajištění komunikace pro případ krizové situace. Také charitativně zajišťuji provoz serveru http://websdr.hrad-doubravka.cz. Charitativně se účastním na přípravě plánu kyber-bepečnosti Pirátské strany.

Nemám vlastní rodinu. Snažím se o rekonstrukci svého obydlí/domu v Prysku. Do budoucna bych chtěl zastupovat zájmy pirátské strany v europarlamentu. Budu se zasazovat za světový mír (bezpečnost), zdravou stravu a životní prostředí pro všechny piráty a pirátky.

© Piráti, 2021. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.
lide/karel_kadlec.txt · Poslední úprava: 22.01.2020 04:55 autor: karel.kadlec