• @cen_f has edit permissions
  • @cen_regp has edit permissions
  • @ALL has read permissions
  • lukas.novy has no permissions
  • @administrator_-_vedouci_ao has delete permissions
  • lukas_novy has no permissions
Umístění: Hlavní stránka » Lidé » josef_krupa

Narodil jsem se v roce 1979 ve Valašském Meziříčí.

Vystudoval jsem Střední školu elektrotechnickou v Rožnově pod Radhoštěm obor Technická administrativa. Po škole jsem pracoval jako IT technik na Středním odborném učilišti potravinářském ve Valašském Meziříčí. Při zaměstnání jsem začal studovat UTB ve Zlíně obor Inženýrská informatika (úspěšně ukončeno v roce 2007). Od roku 2005 jsem pracoval na učilišti jako učitel IT předmětů. Po absolvování UTB jsem nastoupil do IT firmy jako programátor a následně jako projektový manažer. Od roku 2009 jsem působil jako lektor IT kurzů pro Úřad práce. V roce 2014 jsem nastoupil jako učitel IT předmětů na Obchodní akademii a Vyšší odbornou školu ve Valašském Meziříčí, kde působím dodnes. Pro práci učitele na střední škole jsem si musel dodělat potřebné vzdělání, a proto jsem začal studovat na UTB Fakultě humanitních studií obor Učitelství na střední škole. Studium bylo úspěšně ukončeno v roce 2016.

Při práci na OA a VOŠ se zabývám koordinací projektů v rámci programu Erasmus+. V projektu zajišťujeme našim žákům možnost vycestovat na dva týdny do zahraničí, kde absolvují odbornou praxi ve firmách z různých oborů - administrativa, IT.

Mezi mé zájmy patří informační technologie, sport, jízda na kole, tenis, kultura. Bydlím ve Valašském Meziříčí, jsem ženatý a mám dvě dcery.

© Piráti, 2020. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.