• @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • virtual_user má oprávnění vytvářet
  • @ALL má oprávnění číst
  • lukas.novy nemá žádná oprávnění

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
lide:josef_korinek [14.10.2017 19:24]
Mgr. Michaela Vodová
lide:josef_korinek [06.07.2018 18:07] (aktuální)
Arja Karimbasharyarová
Řádek 6: Řádek 6:
 Narodil jsem se na Vysočině, kde nyní žiji se svou rodinou a početnou faunou a flórou. Mými koníčky jsou hlavně rodina, zvířátka,​ rostlinstvo a hudba, která mě částečně i živí. \\ Narodil jsem se na Vysočině, kde nyní žiji se svou rodinou a početnou faunou a flórou. Mými koníčky jsou hlavně rodina, zvířátka,​ rostlinstvo a hudba, která mě částečně i živí. \\
 \\ \\
-Mimo to se zabývám ​trhy s deriváty. Můj zatím nejlepší výsledek bylo 3. místo v X-Trade Brokers Cup 2005. +Mimo to se zabývám ​intradenním a swingovým obchodováním měkkých komodit. Můj zatím nejlepší výsledek bylo 3. místo v X-Trade Brokers Cup 2005.Dále bych zmínil strojařinu napříč odvětvími,​ která mě provází celým životem. 
-Dále bych zmínil strojařinu napříč odvětvími,​ která mě provází celým životem. +Jsem živnostník ​a certifikovaný svářeč.
-Jsem strojní klempíř (výroba pro silniční motorová vozidla) ​a certifikovaný svářeč ​(EN.ISO.9606-1).+
 Subjektivně se řadím mezi lidi manuálně zručné a technicky nadané. Jsem ohleduplný k lidem i matce přírodě.\\ Subjektivně se řadím mezi lidi manuálně zručné a technicky nadané. Jsem ohleduplný k lidem i matce přírodě.\\
 \\ \\
-Do České pirátské strany jsem se přidal s cílem pomoci hlavně na Vysočině. Názory a stanovy strany jsou mi blízké, souhlasím s nimi. Rád bych viděl Vysočinu zdravou a zároveň prosperující. ​+Do České pirátské strany jsem se přidal s cílem pomoci hlavně na Vysočině. Názory a stanovy strany jsou mi blízké, souhlasím s nimi. Rád bych viděl Vysočinu zdravou a zároveň prosperující. V současné době jsem předsedou Místního sdružení Havlíčův Brod.https://​wiki.pirati.cz/​regiony/​vysocina/​havlickuvbrod ​.
  
 === Kontakty === === Kontakty ===
   Email: ​  ​josef.korinek(a)pirati.cz   Email: ​  ​josef.korinek(a)pirati.cz
© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.