• @cen_regp has upload permissions
  • @cen_f has upload permissions
  • virtual_user has create permissions
  • @ALL has read permissions
  • lukas.novy has no permissions
Umístění: Hlavní stránka » Lidé » Jitka Veselá

Jitka Veselá

img_0252.jpg

Jitka (*11. 1. 1985, Znojmo) se do Znojma přestěhovala ve svých šesti letech s rodiči a sestrou z malé vesničky Černín, která se nachází nedaleko Znojma.

Ve Znojmě vystudovala všeobecné gymnázium na Pontassievské ulici a na vysoké škole pokračovala ve studiu ekonomie. Bakalářský titul získala na SVŠE Znojmo, v roce 2010 byla promována inženýrem na VUT v Brně, kde také v roce 2016 obhájila svoji dizertační práci se zaměřením na marketing a spotřební chování zákazníků. Od roku 2010 také přednáší jako akademický pracovník na SVŠE Znojmo a v průběhu doktorského studia přednášela i na VUT v Brně. V letošním akademickém roce se stala vedoucím katedry marketingu a managementu na SVŠE.

Znojmo je pro ni srdeční záležitostí a tak se snaží se zapojovat do rozvoje města nejen v rámci pracovních aktivit, ale také jako řadová občanka.

Jitka se bojí výšek, a protože ráda překonává sama sebe, tak se ve volném čase věnuje lezení, když čas dovolí, tak i horské/vysokohorské turistice a ráda tráví čas venku v přírodě a s přáteli. Do dospělého života si přinesla, ze studia na gymnáziu a psaní čtenářských deníků, lásku ke knihám – těm tištěným, které tak krásně voní – a taky ráda poslouchá hudbu (téměř bez ohledu na žánr). A jako správná Znojmačka si ráda dá i sklenku dobrého vína.

© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.