• @cen_f has edit permissions
  • @cen_regp has edit permissions
  • @ALL has read permissions
  • @administrator_-_vedouci_ao has delete permissions
Umístění: ROZCESTNÍK » Lidé » Mgr. Jiří Ulip

Mgr. Jiří Ulip

jiriuprofile.jpg

Jiří Ulip (* 8. 2. 1981) pochází z Havlíčkova Brodu, ale od roku 2000 se pohybuje převážně v Brně a považuje se tak za asimilovaného Brňáka. Vystudoval anglistiku na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity a nějakou dobu se živil jako překladatel převážně na volné noze.

Od roku 2006 pracuje ve firmě Moravia IT, kde si vyzkoušel engineering, project management, solutions, aby nakonec zakotvil na pozici Technology Managera. Ve své práci se poměrně často setkává s tvorbou business procesů a také nemá daleko k CRM a ERP systémům a také k BI. Také vládne celkem slušně angličtinou. Víc profesních informací je v LinkedIn profilu.

Ve volném čase se věnuje manželce, zahradě, počítačovým hrám a také politice. U Pirátů je od roku 2013. Od roku 2014 je zastupitelem statutárního města Brna a v první polovině volebního období byl i členem Rady. Soustředí se na implementaci Open Data postupů. Co zrovna dělá, se dá vypozorovat z https://twitter.com/JiriUlip.

Primárně se považuje za liberála, což naznačuje i jeho politický kompas a pokud se oprostí od pravo-levého vidění světa, tak s ním i celkem souhlasí.

© Piráti, 2022. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.
lide/jiri_ulip.txt · Poslední úprava: 25.09.2016 10:27 autor: Jiri.Ulip