• @cen_f has edit permissions
  • @cen_regp has edit permissions
  • virtual_user has read permissions
  • @ALL has read permissions
  • lukas.novy has no permissions
  • @administrator_-_vedouci_ao has delete permissions
  • lukas_novy has no permissions

Jiří Kadeřávek sen.

jiri_kaderavek_sen.jpg Jiří Kadeřávek senior (* 8.2.1947 v Jablonci nad Nisou) je člen Pirátů. V roce 2010 zastával funkci místopředsedy strany. V roce 2011 funkci Vedoucího finančního odboru. Je stálým členem Republikového výboru strany. Je ženatý, má tři již dospělé děti.

Studoval na hotelové škole v Opavě (SŠSS), obor ekonomika a provoz veřejného stravování. Složil zkoušky na vedoucího závodu nad 50 zaměstnanců. Absolvoval obchodní, rétorická, odborná a právní školení u firem HONDA ČR, ZFP akademie a.s., Kooperativa a.s., ČSOB pojišťovna a další.

Aktivně se účastnil na protisovětských demonstracích 1968. Aktivní účast jako mluvčí stávkového výboru a občanského fóra a aktivní podpora studentskému stávkovému výboru 1989.

Protože chtěl podnikat, založil v roce 1991 nejdříve jako fyzická a posléze jako právnická osoba firmu AUTOCITY KADET s.r.o., známou pod jménem HONDA Kadeřávek která se zabývala prodejem nových i ojetých automobilů a kompletními službami pro motoristy. Mimo tuto hlavní činnost byl spoluzakladatelem a spoluvlastníkem několika firem jako WebStep s.r.o., Hypermarket s.r.o., BRUNI leasing s.r.o. a další. Po jejich úspěšném rozjetí svoje podíly postupně prodával. Po prodeji vlastní firmy začal spolupracovat s firmou ZFP akademie a.s. v oblasti sociálních a finančních programů. Stal se specialistou majetkového pojištění a lektorem v několika oblastech.

Do Pirátské strany ho přivedl syn pro velmi blízké společné názory. A protože se dá svědomitost, smysl pro poctivost, důslednost a pořádek velmi dobře propojit se svobodou slova i myšlení, a to celé se dá aplikovat ve veřejné správě, finančnictví, sociální oblasti, zdravotnictví a dalších oblastech, je přesvědčen, že je jako člen České pirátské strany na správném místě právě pro její program a myšlenky.

© Piráti, 2020. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.