• @cen_f has edit permissions
  • @cen_regp has edit permissions
  • @ALL has read permissions
  • lukas.novy has no permissions
  • @administrator_-_vedouci_ao has delete permissions
  • lukas_novy has no permissions

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
lide:jiri_hoskovec [11.03.2018 19:32]
Jiri.Hoskovec
lide:jiri_hoskovec [05.03.2019 16:19] (aktuální)
Jiri.Hoskovec
Řádek 1: Řádek 1:
 ====== Jiří Hoskovec ====== ====== Jiří Hoskovec ======
  
-{{ :lide:jiri_hoskovec_2.jpg?200|}} +{{ :lide:jh1male.jpg?350|}} 
-**Jiří Hoskovec** (*1992) je zástupcem pro management mediálního odboru. Během volební kampaně do Poslanecké sněmovny v roce 2017 pracoval jako hospodář kampaně a zástupce volebního manažera. Je členem MS Praha 6. +**Jiří Hoskovec** (*1992) je zastupitel MČ Praha 6 a zástupcem pro management ​a hospodář ​mediálního odboru ​Pirátů. Během volební kampaně do Poslanecké sněmovny v roce 2017 pracoval jako hospodář kampaně a zástupce volebního manažera. Je členem MS Praha 6. 
  
 Je vystudovaný jaderný inženýr na Fakultě jaderné a fyzikálně inženýrské ČVUT. Studoval také na Právnické fakultě UK. Pracoval jako jaderný výzkumník v Department of Nuclear Engineering na University of Tennessee ve Spojených státech a v laboratořích SÚJV Dubna v Rusku. Po návratu do Česka pracuje jako forenzní specialista a datový analytik finančních zločinů. Jiřího zaměřením je boj s praním špinavých peněz, s obchodováním se sankcionovanými entitami a vyšetřování interních podvodů Je vystudovaný jaderný inženýr na Fakultě jaderné a fyzikálně inženýrské ČVUT. Studoval také na Právnické fakultě UK. Pracoval jako jaderný výzkumník v Department of Nuclear Engineering na University of Tennessee ve Spojených státech a v laboratořích SÚJV Dubna v Rusku. Po návratu do Česka pracuje jako forenzní specialista a datový analytik finančních zločinů. Jiřího zaměřením je boj s praním špinavých peněz, s obchodováním se sankcionovanými entitami a vyšetřování interních podvodů
  
-Finanční zločin a energetika jsou témata, o která se zajímá v Pirátské straně, nemá-li zrovna plné ruce práce s mediálním odborem. Jako rodilý Pražan se aktivně zajímá o pražskou komunální politiku, a to bohužel i ze svého profesního hlediska.+Finanční zločin a energetika jsou témata, o která se zajímá v Pirátské straně, nemá-li zrovna plné ruce práce s mediálním odborem. Jako rodilý Pražan se aktivně zajímá o pražskou komunální politiku, a to bohužel i ze svého profesního hlediska. ​Na zastupitelstvu Prahy 6 je proto členem kontrolního a mandátového výboru a bezpečnostní komise. V nich krom jiného zabývá majetky a smluvními závazky městské části a její dceřiné společnosti. Radou hlavního města Prahy byl pověřen výkonem funkce člena dozorčí rady Technické správy komunikací. 
  
 Přeplaval Volhu, učí se pilotovat, hraje špatně fotbal a na housle a během volební kampaně se naučil řídit solární loď. Přeplaval Volhu, učí se pilotovat, hraje špatně fotbal a na housle a během volební kampaně se naučil řídit solární loď.
© Piráti, 2020. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.