• @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • virtual_user má oprávnění vytvářet
  • @ALL má oprávnění číst
  • lukas.novy nemá žádná oprávnění

Jaromír Beránek

jaromir_beranek.jpg

Jaromír Beránek (* 14. května 1986) je členem Pirátské strany od listopadu 2016. Narodil se a většinu života strávil v Praze.

Po maturitě na Gymnáziu Jana Nerudy vystudoval obor CEMS - Mezinárodní management na VŠE v Praze a obor Právo na UK v Praze. Během studií absolvoval studijní stáže na univerzitách v Kolíně nad Rýnem v Německu a ve Fort Lauderdale ve Spojených státech a také pracovní stáž ve společnosti Bosch v holandském Eindhovenu. Několik let působil jako externí redaktor stanice Český rozhlas 6 (v současnosti stanice Plus).

Po studiích působil 2 roky v Praze a v Mnichově ve společnosti Telefónica (O2) jako specialista v oblastech finančního plánování a reportingu, strategického plánování a cenotvorby. Následně rok pracoval v korporátním akcelerátoru Wayra ze skupiny španělské Telefónicy, kde zastával pozici finančního a investičního manažera. V současnosti působí v podobné roli v nejstarším soustavně působícím středoevropském akcelerátoru pro technologické společnosti StartupYard. Zodpovídá zejména za správu portfolia, finanční řízení a právní záležitosti skupiny StartupYard.

Ve volném čase hraje na saxofon v kapele Mizmar, věnuje se divadlu (OLDstars), zážitkové pedagogice (Prázdninová škola Lipnice) a je spoluautorem blogu o pražských cukrárnách s názvem Cukrouši.cz. Mezi jeho zájmy patří outdoorové sporty, cestování, fotografování, hudba a divadlo.

Jaromír je svobodný a bezdětný, hovoří plynně anglicky a německy a dorozumí se francouzsky. U Pirátů zastává od ledna 2017 roli vedoucího finančního odboru, od prosince 2017 je 4. místopředsedou KS Praha, kde má na starosti zejména rozpočtové a provozní záležitosti. Vedle financí se zajímá o otázky dopravy, územního plánování a volnočasových aktivit dětí a mládeže.

© Piráti, 2018. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.