• @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • virtual_user má oprávnění vytvářet
  • @ALL má oprávnění číst

Jaromír Beránek

jaromir_beranek.jpg

Jaromír Beránek (* 14. května 1986) je členem Pirátské strany od listopadu 2016. Narodil se a většinu života strávil v Praze.

Po maturitě na Gymnáziu Jana Nerudy vystudoval obor Mezinárodní management na VŠE v Praze a obor Právo na UK v Praze. Během studií absolvoval studijní stáže na univerzitách v Kolíně nad Rýnem v Německu a ve Fort Lauderdale ve Spojených státech a pracovní stáž ve společnosti Bosch v holandském Eindhovenu. Několik let působil jako externí redaktor stanice Český rozhlas 6 (v současnosti stanice Plus).

Po studiích působil 2 roky ve společnosti Telefónica Czech Republic (O2) jako specialista v oblastech finančního plánování a reportingu, strategického plánování a cenotvorby. Následně rok pracoval v korporátním akcelerátoru Wayra ze skupiny španělské Telefónicy, kde zastával pozici finančního a investičního manažera. V současnosti pracuje v podobné roli v nejstarším českém akcelerátoru StartupYard. Zodpovídá zejména za finanční řízení, správu portfolia a právní záležitosti společnosti.

Ve volném čase se věnuje muzicírování v kapele Mizmar, divadlu (OLDstars), zážitkové pedagogice (Prázdninová škola Lipnice) a tvorbě blogu o pražských cukrárnách s názvem Cukrouši.cz. Mezi jeho zájmy patří outdoorové sporty, cestování, fotografování, hudba a divadlo.

© Piráti, 2018. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.