• @cen_f has edit permissions
  • @cen_regp has edit permissions
  • @ALL has read permissions
  • lukas.novy has no permissions
  • @administrator_-_vedouci_ao has delete permissions
  • lukas_novy has no permissions

Mgr. Jana Tomšíková

Vyrůstala jsem v malé vesnici Milevo nedaleko Kladrub, snad proto je pro mne samozřejmostí být užitečná a platná lidem ve svém okolí a nebýt lhostejná k místu, kde žiji. Na malé vesnici to jinak nešlo, všichni museli zabrat a být poctiví.

Po vystudování VŠ jsem učila v Černošíně a poté ve Stříbře. Se změnou bydliště do Červeného Hrádku jsem změnila i zaměstnání a 12 let jsem pracovala jako odpovědná redaktorka učebnic matematik prof. Hejného, pak jsem vedla autorský tým Matematiky se Čtyřlístkem, poté i lektorovala. Kromě matematiky jsem se zabývala otázkou nevázaného písma a elektronickými nosiči učení. Mám štěstí na pracovité lidi. Vždy jsem se zajímala o moderní trendy ve výuce a propojení teorie s praxí. V současné době učím na ZŠ, jsem autorkou a spoluautorkou materiálů a pomůcek pro děti mladšího věku.

Jsem aktivní členkou výboru TJ Sokol Červený Hrádek, zakladatelkou příměstských táborů v ČH, zároveň jejich organizační vedoucí již 6. rokem. Pořádám aktivity hlavně pro děti, ženy. Pomáhám aktualizovat webové stránky oddílu.

Poukazuji na problémy ve svém okolí, ty fotím a předkládám vedení naší části Plzně. Zálibou mi jsou různé sportovní aktivity, jejich pořádání a také cestování, nejraději tropy s batohem na zádech.

Jsem vdaná, mám 1 dospělou dceru.

© Piráti, 2020. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.