• @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • virtual_user má oprávnění vytvářet
  • @ALL má oprávnění číst
  • lukas.novy nemá žádná oprávnění

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
lide:jana_kolarikova [29.11.2018 23:15]
Jana Koláříková
lide:jana_kolarikova [10.01.2019 22:32] (aktuální)
Jana Koláříková
Řádek 4: Řádek 4:
  
  
-Jana Koláříková (30. září 1986) spolupracuje s Pirátskou stranou od roku 2011, členkou je od roku 2013. Narodila se v Šumperku, již od útlého dětství žije v jižních Čechách, převážně v okolí Strakonic+Jana Koláříková (30. září 1986) spolupracuje s Pirátskou stranou od roku 2011, členkou je od roku 2013. Narodila se v Šumperku, již od útlého dětství žije v jižních Čechách.
  
 Studovala Střední pedagogickou školu v Prachaticích. Pracovala např. jako dispečerka,​ vedoucí expedice nebo „supply chain manager“ v různých firmách v jižních Čechách. V roce 2010 odcestovala do Anglie, kde studovala mezinárodní spolupráci a rozvoj a začala pracovat pro neziskovou organizaci DAPP (Development aid from people to people) jako promotér dobrovolnictví a zástupce dobrovolníků v České republice. Náplní její práce byl nábor dobrovolníků z různých evropských zemí, provádění přijímacím procesem a zaškolování. Studovala Střední pedagogickou školu v Prachaticích. Pracovala např. jako dispečerka,​ vedoucí expedice nebo „supply chain manager“ v různých firmách v jižních Čechách. V roce 2010 odcestovala do Anglie, kde studovala mezinárodní spolupráci a rozvoj a začala pracovat pro neziskovou organizaci DAPP (Development aid from people to people) jako promotér dobrovolnictví a zástupce dobrovolníků v České republice. Náplní její práce byl nábor dobrovolníků z různých evropských zemí, provádění přijímacím procesem a zaškolování.
Řádek 15: Řádek 15:
 Nyní vykonává funkci vedoucí Personálního odboru. Nyní vykonává funkci vedoucí Personálního odboru.
  
-Ve svém volném čase se věnuje dětem, aktivitám sdružení Rally Fans Katovice, jehož je členkou, zajímá se o aktuální dění ve světě, zejména v sociální oblasti a oblasti školství, jejím koníčkem je sledování vývoje světové drogové politiky, občanská angažovanost,​ dále pak grafika, kreslení a focení. ​+Ve svém volném čase se věnuje dětem, aktivitám sdružení Rally Fans Katovice, jehož je členkou, zajímá se o aktuální dění ve světě, zejména v oblasti developmentu, ​sociální oblasti a oblasti školství, jejím koníčkem je sledování vývoje světové drogové politiky, občanská angažovanost,​ dále pak grafika, kreslení a focení. ​
  
 Kontaktovat ji můžete na jana.kolarikova@pirati.cz nebo na 770 113 643. Kontaktovat ji můžete na jana.kolarikova@pirati.cz nebo na 770 113 643.
© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.