• @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • virtual_user má oprávnění vytvářet
  • @ALL má oprávnění číst
  • lukas.novy nemá žádná oprávnění

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
lide:jana_belecova [04.12.2018 16:54]
Jana Belecová
lide:jana_belecova [08.02.2019 20:57] (aktuální)
Jana Belecová
Řádek 3: Řádek 3:
 {{:​lide:​ja_2.jpg?​300|}} {{:​lide:​ja_2.jpg?​300|}}
  
-Jana Belecová (* 11. srpna 1977) v Praze, kde s menšími přestávkami žije celý život, je členkou České pirátské strany a čerstvou ​zastupitelkou na Praze 3.+Jana Belecová (* 11. srpna 1977) v Praze, kde s menšími přestávkami žije celý život, je členkou České pirátské strany a zastupitelkou na Praze 3.
  
-Studovala ​bakalářský program ​na Anglo Americké Univerzitě v Praze, obor politologie ​společenské ​vědyPo dlouhé přestávce,​ kdy se věnovala praxi budování občanské společnosti, se vydala na Univerzitu Hradec Králové, kde se věnovala politologii a latinskoamerickým studiím, která si také prohlubovala na stáži na Universitě San Cristobal of Huamanga v Peru. Svoje angažmá v Hradci dosud neukončila  +Studovala ​obor politologie a latinskoamerická studia ​na Anglo Americké Univerzitě v Praze v Hradci Králové ​a v PeruDlouhé roky se věnovala praxi budování občanské společnosti. Od roku 1992 spolupracovala s mnoha neziskovými organizacemi. Zpočátku se zaměřovala na divadelní, mezioborové ​a komunitní projekty, poté přešla k organizacím s lidskoprávní tématikou. Má zkušenosti jako fundraiserka,​ lektorka, projektová manažerka a ředitelka. Byla u zrodu několika úspěšných projektů, na kterých se autorsky podílela a i organizací,​ které pomáhala stavět na nohy. Od roku 2013 se věnuje hotelnictví a cestovnímu ruchu. Je spolumajitelkou softwarové firmy zabývající se kompletním řešením pro provozovatele ubytovacích zařízení.
- +
-Od roku 1992 spolupracovala s mnoha neziskovými organizacemi. Zpočátku se zaměřovala na divadelní a komunitní projekty, poté přešla k organizacím s lidskoprávní tématikou. Má zkušenosti jako fundraiserka,​ lektorka, projektová manažerka a ředitelka. Byla u zrodu několika úspěšných projektů, na kterých se autorsky podílela a i organizací,​ které pomáhala stavět na nohy. Od roku 2013 se věnuje hotelnictví a cestovnímu ruchu. Je spolumajitelkou softwarové firmy zabývající se kompletním řešením pro provozovatele ubytovacích zařízení.+
  
 Ráda cestuje a bloudí krajem, čte, hraje na saxofón a klarinet v jihočeské reggae kapele, miluje folklór a jezdí na běloušovi. Ráda cestuje a bloudí krajem, čte, hraje na saxofón a klarinet v jihočeské reggae kapele, miluje folklór a jezdí na běloušovi.
© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.