• @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • virtual_user má oprávnění vytvářet
  • @ALL má oprávnění číst
  • lukas.novy nemá žádná oprávnění

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
lide:jana_belecova [04.12.2018 16:47]
Jana Belecová
lide:jana_belecova [04.12.2018 16:54] (aktuální)
Jana Belecová
Řádek 7: Řádek 7:
 Studovala bakalářský program na Anglo Americké Univerzitě v Praze, obor politologie a společenské vědy. Po dlouhé přestávce,​ kdy se věnovala praxi budování občanské společnosti,​ se vydala na Univerzitu Hradec Králové, kde se věnovala politologii a latinskoamerickým studiím, která si také prohlubovala na stáži na Universitě San Cristobal of Huamanga v Peru. Svoje angažmá v Hradci dosud neukončila.  ​ Studovala bakalářský program na Anglo Americké Univerzitě v Praze, obor politologie a společenské vědy. Po dlouhé přestávce,​ kdy se věnovala praxi budování občanské společnosti,​ se vydala na Univerzitu Hradec Králové, kde se věnovala politologii a latinskoamerickým studiím, která si také prohlubovala na stáži na Universitě San Cristobal of Huamanga v Peru. Svoje angažmá v Hradci dosud neukončila.  ​
  
-Od roku 1992 spolupracovala s mnoha neziskovými organizacemi. Zpočátku se zaměřovala na divadelní a komunitní projekty, poté přešla k organizacím s lidskoprávní tématikou. Má zkušenosti jako fundraiserka,​ lektorka, projektová manažerka a ředitelka. Byla u zrodu několika úspěšných projektů, na kterých se autorsky podílela a i organizací,​ které pomáhala stavět na nohy. Od roku 2013 se věnuje hotelnictví a cestovnímu ruchu.+Od roku 1992 spolupracovala s mnoha neziskovými organizacemi. Zpočátku se zaměřovala na divadelní a komunitní projekty, poté přešla k organizacím s lidskoprávní tématikou. Má zkušenosti jako fundraiserka,​ lektorka, projektová manažerka a ředitelka. Byla u zrodu několika úspěšných projektů, na kterých se autorsky podílela a i organizací,​ které pomáhala stavět na nohy. Od roku 2013 se věnuje hotelnictví a cestovnímu ruchu. Je spolumajitelkou softwarové firmy zabývající se kompletním řešením pro provozovatele ubytovacích zařízení.
  
 Ráda cestuje a bloudí krajem, čte, hraje na saxofón a klarinet v jihočeské reggae kapele, miluje folklór a jezdí na běloušovi. Ráda cestuje a bloudí krajem, čte, hraje na saxofón a klarinet v jihočeské reggae kapele, miluje folklór a jezdí na běloušovi.
© Piráti, 2018. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.