• @cen_regp has upload permissions
  • @cen_f has upload permissions
  • virtual_user has create permissions
  • @ALL has read permissions
  • lukas.novy has no permissions
Umístění: Hlavní stránka » Lidé » Jan Poustka

Jan Poustka

jan_poustka.jpg

Jan Poustka (22. září 1986) je krajský koordinátor Plzeňského kraje. Honza pochází ze Žatce. Žil 12 let v Praze a v současnosti se vyskytuje v Pošumaví na Sušicku a v Klatovech.

Získal barvité zkušenosti napříč různými profesemi. Studoval v Praze grafický design a výtvarné umění. Po studiích se v hlavním městě živil jako grafik, fundraiser, zvukař, barman, projektový manažer či zahradní architekt.

Následně byl zaměstnaný mimo hlavní město několik let u Ministerstva Obrany a posléze jako programový ředitel/fundraiser v Pošumaví v jedné malé americké neziskové organizaci, orientované na kulturu, ekologii a udržitelný rozvoj. S touto organizací nadále spolupracuje.

Nyní pracuje v Pirátské straně jako krajský koordinátor pro Plzeňský kraj. Podílí se na mnoha kulturních projektech a aktivitách v Pošumaví či Klatovském regionu a zevrubně se snaží věnovat komiksu, který rád ve svém čase kreslí a píše.

Vedle komiksu miluje cestování napříč světem, dobré jídlo a pití, psaní, malování velkoformátových obrazů, nezávislou hudbu, literaturu, poezii, filmy, tetování, výtvarné umění, divadlo, choppery a otevřenou silnici, hory, přírodu, samotu a hlavně svobodu.

© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.