• @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • virtual_user má oprávnění vytvářet
  • @ALL má oprávnění číst
  • lukas.novy nemá žádná oprávnění
Umístění: Hlavní stránka » Lidé » Jan Pošvář

Jan Pošvář

Jan Pošvář se narodil 16. května 1985 a vyrůstal v Kamenice nad Lipou. V současnosti je jedním z 22 pirátských poslanců zvolených do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky. Je předseda vysočinského krajského sdružení. V současnosti se pohybuje mezi Prahou a Vysočinou. Je členem zemědělského a rozpočtového výboru a volební komise. Spoluujal se dvou programových priorit z volebního programu: zrušení podpory biopaliv a zjednodušení zdanění. V rámci poslaneckého klubu odpovídá za technické zajištění komunikace s veřejností.

Po maturitě na Gymnáziu Pelhřimov započal studia na Masarykově univerzitě v Brně - obor aplikovaná informatika. Po prvním semestru musel studia zanechat a poté nastoupil jako administrátor prodejny do Albertu Pelhřimov. Po získání dostatečných finančních prostředků na studia začal studovat Aplikovanou informatiku na Vysoké škole polytechnické Jihlava, kde získal titul Bc. Ještě během studií si našel práci jako programátor ve společnosti T-Soft, kde se podílel na vývoji informačních systémů. Během svého života se učil i řemeslu svého otce a od června 2013 získal řemeslnou živnost - malířské a natěračské práce.

Jeho zájmy jsou: historie, příroda, lidská práva, politika, informační technologie a informační podpora krizového řízení. Ve volném čase programuje a je náruživým hráčem počítačových her rozvíjejících tvořivost a představivost (např. Cities: Skylines, Minecraft).

Kontakty

Email:   jan.posvar@pirati.cz, PosvarJ@psp.cz
Mobil:   773 111 185

Otevřený kalendář

© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.