• @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • virtual_user má oprávnění vytvářet
  • @ALL má oprávnění číst
  • lukas.novy nemá žádná oprávnění

Mgr. Jan Podhajský

jan_podhajsky.jpg

Jan Podhajský (* 7. února 1976) u Pirátů jsem již druhé volební období v Republikovém výboru. Během kampaní před parlamentními volbami jsem pracoval v mediálním odboru jako vedoucí, resp. krizový manažer :)

Vystudoval jsem sociologii na Filozofické fakultě UK s titulem Mgr. Během studií jsem se převážne zabýval vlivem technických prostředků přenosu komunikace na společenské a kulturní instituce.

Nyní pracuji ve výzkumné agentuře, ve které se převážně zabývám reklamou, hlavně v její vývojové fázi a zkoumám, jak jí vylepšit tak, aby byla co nejefektivnější. V současné době pracuji hlavně na mezinárodních projektech.

Nejvíce se nyní angažuji v mojí rodině. Mám doma malinkou aktivistku, která se sotva učí posadit :) Jinak se angažuji v lokálním buditelství a šíření amatérské umělecké činnosti všemi směry. Myslím si, že právě v lidu je kultura živá. Nikoli na CD nebo v TV.

Dále jsem dlouhé roky poskytoval dobrovolné konzultace neziskovkám a aktivistům, hlavně z hlediska provádění sociologického výzkumu. Od návrhu až po jeho provedení. A protože si myslím, že komunikační technologie se staly srdcem lidských aktivit, jsem aktivizovaný ohledně jejich svobodného užívání.

© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.