• @cen_regp has upload permissions
  • @cen_f has upload permissions
  • virtual_user has create permissions
  • @ALL has read permissions
  • lukas.novy has no permissions
Umístění: Hlavní stránka » Lidé » Jan Martinák

Jan Martinák

jan_martinak.jpg

Jan Martinák (* 19. října 1984) je registrovaným příznivcem Pirátské strany. Jan pochází z Břeclavi, kde vystudoval místní gymnázium. Poté se přestěhoval do Brna kvůli studiu informačních technologií na VUT FIT. Zde postupně vystudoval magisterský obor Počítačové systémy a sítě, ale již v průběhu studia se věnoval spíše vývoji webových aplikací a informačních systémů.

Postupně pracoval pro firmy Y Soft a Solarwinds, zabývající se vývojem IT řešení různého druhu (tiskové řešení a monitoring privátního cloudu). Rok také působil jako vývojář státního projektu NIS ISZ, zaměřeného na jednotkou komunikaci složek Integrovaného Záchranného Systému. Následně se pod hlavičkou CleverMaps s.r.o, spolu se slovinskými GIS matadory Sinergise, podílel na vývoji katastru nemovitostí v Moldávii.

V současnosti pracuje pro brněnský start-up CleverFarm, který vyvíjí aplikaci pro zefektivnění práce zemědělců a poskytující data pro jejich každodenní rozhodování.

Mimo práci se podílí na organizovaní dětských letních táborů pod hlavičkou zájmového sdružení Severka Břeclav. Ve volném čase hraje na piano a kytaru (krátké působení v několika rockových kapelách) a věnuje se svým 3 dětem.

© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.