• @cen_f has edit permissions
  • @cen_regp has edit permissions
  • @ALL has read permissions
  • lukas.novy has no permissions
  • @administrator_-_vedouci_ao has delete permissions
  • lukas_novy has no permissions
Umístění: Hlavní stránka » Lidé » Jan Lička

Jan Lička

jan_licka.jpg

Jan Lička (* 24. července 1981) se v Pirátské straně podílí na sekci Dopravy jako zástupce garanta, se specializací na mobilitu a nové technologie. Pochází z Frydku, většinu života prožil v Kralupech nad Vltavou a od roku 2015 hospodaří na statku u Benešova.

Vystudoval francouzské lyceum Jana Nerudy v Praze a tamtéž i Vysokou školu ekonomickou, obor Mezinárodní obchod - logistika. Titul inženýra získal na základě stáže v Jaguar Cars Birmingham za studii optimalizace lidských zdrojů ve vnitropodnikové logistice. Praxi zhodnotil v několika nadnárodních společnostech, dnes pracuje jako externí konzultant v automobilovém průmyslu.

Od roku 2018 je členem dozorčí rady Technické správy komunikací hl.m. Prahy, v roce 2019 se stal předsedou komise infrastruktury v Benešově. Koordinuje krajské expertní týmy dopravy a je místopředsedou MS Benešov. Je mj. správcem celostátní Mapy investic, autorem ankety Inventura cestovatelů a jedním z kandidátů Pirátů ve volbách do europarlamentu. Když zrovna není ponořen do logistiky nebo politiky, věnuje se manželce, dceři a jiné zvěři na statku, larpům a historickým řemeslům.

© Piráti, 2020. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.