• @cen_regp has upload permissions
  • @cen_f has upload permissions
  • virtual_user has create permissions
  • @ALL has read permissions
  • lukas.novy has no permissions
Umístění: Hlavní stránka » Lidé » Jan Kotas

Jan Kotas

Jan Kotas 36 let - (Specialista logistiky a plánování výroby)

  Žiji od roku 1981 v Ústí nad Labem. Polovinu svého dětství jsem prožil na Severní terase a po roce 1989 jsem se s rodiči přestěhoval na nově vybudované sídliště Dobětice. Po střední škole jsem pracoval v různých výrobních společnostech Black and Decker, Aisan Industry, AutoKabel, Gestamp, NCH, Losan. Mým pracovním oborem je plánování výroby, řízení logistických procesů a jejich auditování.

  Mezi hlavními pilíře pro komunální volby nabízím zlepšení celkové dopravy ve městě a Severní terase. Je zde nutné pokračování v oprav silnic a chodníků. Reorganizace ulic s cílem vyčlenění nových parkovacích míst. Důležitou součástí života na sídlišti je prostředí a proto rád podpořím jakékoliv možnosti na rekultivaci přírody na sídlišti a v jeho okolí, přinést ještě více kontejnerů na třídění a motivační zapojení občanů třídit a chránit naše prostředí. Rád bych za svoje volební období stihl prosadit výstavbu nových městských bytů a také šetřil na neefektivním současném osvětlení a vyměnil za moderní technologie, jako jsou diodové světla s možností solárního dobíjení. 

  Z pozice zastupitele Severní terasy nebudu moci přímo ovlivňovat chod a kvalitu krajské nemocnice, ale budu usilovat o každou podporu pro nemocnici, zaměstnance, služby a dosáhnutí statutu prestižní krajské nemocnici. Rád bych usiloval o podporu místního letiště s cílem vybudování malého moderního letiště s řízením provozu a tím přinesl zájem o letecký obor. 
© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.