• @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • virtual_user má oprávnění vytvářet
  • @ALL má oprávnění číst
Umístění: Hlavní stránka » Lidé » Jan Kotas

Jan Kotas

Narozen 30.11.1981 v Ústí nad Labem.

Po střední škole elektrotechnické pracuje v mezinárodních výrobních společnostech jako jsou: Black Decker v Ústí nad Labem, AutoKabel v Krupce, Gestamp v Žateci, Aisan Industry v Lounech a NCH v Lovosicích, kde postupně získával zkušenosti v oblasti logistiky a plánování výroby v propojení a nastavování MRP a CMR systémů pro efektivní plánování výroby, skladové hospodářství, audity.

Pracoval také ve společnosti Losan Internet s.r.o. na pozici regionální vedoucí techniků a spolu podílel se na rozvoji internetové sítě v severočeském kraji. Z tohoto důvodu se momentálně vrací k oboru telekomunikací do společnosti O2.

Svůj čas věnuje vyhledáváním informací o možných investorech a možnostech Ústeckého kraje v budování autonomních technologií a její výrobu, nebo podpora výstavby fenomenální Gigafactory od společnosti Tesla, kde jsou klíčové možnosti těžby lithia a jak jej maximálně využít pro svůj prospěch v Ústeckém kraji, kde zůstane 100% přidaná hodnota z výrobků. Podporuje také rychlodráhu a její rozvoj v Ústeckém kraji.

Rád by přispěl na případné studie v růstu Ústeckého letiště a jeho budoucí komerční využití, nebo zavést pilotní školu se špičkovými simulátory, podpora leteckého klubu.

© Piráti, 2018. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.