• @cen_regp has upload permissions
  • @cen_f has upload permissions
  • virtual_user has create permissions
  • @ALL has read permissions
  • lukas.novy has no permissions
Umístění: Hlavní stránka » Lidé » Jan Kasík

Jan Kasík

jan_kasik.jpeg

Jan Kasík (* 13. dubna 1978) v Plzni. Jako dítě vyrůstal v obci Útušice nedaleko Plzně. Po skončení základní školy ve Štěnovicích zahájil studium na střední průmyslové škole strojnické, kterou však po roce opustil a poté se vyučil na ISSZIV Plzeň Škroupova dámským, pánským kadeřníkem.

Po vyučení se rozhodl podívat do jižní části Evropy a strávil 5 měsíců ve Francii a Španělsku , kde cestoval a živil se případnými brigádami sklizní jablek a mandarinek. Po vrácení do Čech začal pracovat jako dámský kadeřník na Lochotíně a žít v Plzni. Práce kadeřníka ho však nenaplňovala a proto začal soukromě podnikat v gastronomii. Podnikání však musel v roce 2000 přerušit z důvodu výkonu civilní služby, kterou vykonával jako asistent v poradenském centru pro tělesně a zrakově postižené v Plzni na Slovanech. Po skončení civilní služby se znovu vrhl na podnikání v gastronomii.

V současné době v gastronomii přestává podnikat. Před osmi lety také začal podnikat ve stavebnictví, což se mu postupem času stalo jeho hlavní činností. V roce 2005 se oženil se svojí partnerkou Stanislavou, se kterou již v té době měli půlročního syna Honzíka a rok po svatbě přibyla do rodiny dcera Klárka. V současné době se rozhodl dodělat si maturitní studium, které začal také dálkově studovat. Od malička je spjat s přírodou, kterou má velice rád a snaží se jí chránit. Celkově má rád volný pohyb v přírodě a nedokáže si život bez něj vůbec představit. Ze svých zálib má nejraději lov lososovitých ryb na umělou mušku a včelaření. Ze sportů má rád kolo, fitness, tenis, sjezdové lyžování a běžky.

© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.