• @cen_f has edit permissions
  • @cen_regp has edit permissions
  • @ALL has read permissions
  • lukas.novy has no permissions
  • @administrator_-_vedouci_ao has delete permissions
  • lukas_novy has no permissions
Umístění: Hlavní stránka » Lidé » Jan Fišer

Jan Fišer

jan_fiser.jpg

Jmenuji se Jan Fišer (*1.2.1991) v Pirátské straně působím od dubna roku 2018.

Celý svůj život bydlím v Praze, nyní bydlím v podnájmu na Praze 13 se svojí přítelkyní která je úžasná a v mé politické práci mě podporuje a pomáhá v kampaních.

Vystudoval jsem střední zdravotnickou školu v oboru zdravotnický asistent a nyní pokračuji ve studiu na vyšší odborné škole zdravotnické, kde studuji obor všeobecné sestra. Od střední školy pracuji v nemocnicích, v roce 2008 jsem začínal v nemocnici Motol, kde jsem začínal jako sanitář. Po střední škole, tj. od roku 2012 jsem pokračoval jako zdravotnický asistent na Onkologii. V září 2017 jsem začal pracovat v Nemocnici na Homolce na pozici praktické sestry intermediální jednotky cévního oddělení. V této souvislosti se angažuji v oblasti zdravotnictví a také navíc v oblasti životního prostředí.

Dále se v rámci zdravého životního stylu věnuji sportu, především běhu, turistice, fotbalu, posilování a jízdě na kole. Rád cestuji, sbírám různé podněty a nápady z dalších měst, které by mohli pomoc rozvoji Prahy 13. Samozřejmě se také v rámci volného času věnuji politice jak v rámci České republiky, tak i zahraničí.

Držím kurz.

© Piráti, 2020. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.