• @cen_f has edit permissions
  • @cen_regp has edit permissions
  • @ALL has read permissions
  • lukas.novy has no permissions
  • @administrator_-_vedouci_ao has delete permissions
  • lukas_novy has no permissions
Umístění: Hlavní stránka » Lidé » jan_brandejs

Jan Brandejs (* 13. 12. 1989), členem od října 2019, působím především v rámci oblastního sdružení Pirátů na Praze 9 a spolupracuji také s Mediálním odborem Pražského krajského sdružení.

V roce 2009 jsem maturoval na Malostranském gymnáziu a následně se pustil do studia historie na FF UK, kde dnes působím jako doktorand se zaměřením především na dějiny Byzance, středověkého Ruska a částečně také katolické Evropy. Zajímám se o vztah mezi vládnoucími režimy a politickou elitou, vzpourami a společenským vývojem mezi 11. a 14. stoletím. V současnosti dokončuji doktorskou práci na toto téma.

Protože mi akademický život v mnoha ohledech nevyhovoval, rozhodl jsem se změnit kariéru a po několika letech na různých pozicích jsem se vypracoval na projektového manažera pro IT. V minulosti jsem vedl projekty pro Smart POSM (tj. interaktivní obrazovky a zařízení určené pro podpory marketingu a prodeje) pro významné zahraniční firmy obchodující s luxusními značkami. Dnes se především zaměřuji na integraci rozsáhlejších administrativních a CRM systémů na míru pro české i nadnárodní společnosti. Zároveň pomalu rozjíždím agenturu pro marketing na sociálních sítítch a datovou analytiku se zaměřením na messenger marketing a přidružené služby.

Z mých koníčků bych vyjmenoval horskou a poznávací turistiku, fantasy, sci-fi literaturu, ruskou beletrii 19. a 20. století a umění z doby Fin de siècle. Dříve jsem také tvořil historické mapy a věnoval se překladatelství.

Co se oborů zaměření týče, zajímá mě především bezpečnostní a zahraniční politika, vedení kampaní na sociálních sítích, sociální otázky, reforma vysokého školství a české vědy.

© Piráti, 2020. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.