• @cen_f has edit permissions
  • @cen_regp has edit permissions
  • @ALL has read permissions
  • lukas.novy has no permissions
  • @administrator_-_vedouci_ao has delete permissions
  • lukas_novy has no permissions
Umístění: Hlavní stránka » Lidé » Jan Bednář

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Poslední revize Obě strany příští revize
lide:jan_bednar [04.09.2018 15:02]
Jan.Bednar chybělo písmeno ve slově
lide:jan_bednar [22.09.2020 11:17]
jan.bednar1 aktualizace
Řádek 3: Řádek 3:
 {{ :lide:Jan Bednář.jpg?​200}} {{ :lide:Jan Bednář.jpg?​200}}
  
-Jan Bednář (* 24. únor 1993) narodil se a žije v Pardubicích.(Pardubičky,​ Obvod IV.) Je členem České Pirátské strany. +Jan Bednář (* 24. únor 1993) narodil se a žije v Pardubicích.(Pardubičky,​ Obvod IV.) Členem České Pirátské strany ​je od května 2018. V roce 2018 kandidoval ​za Piráty na město na 12. místě a v Obvodě IV. na 3. místě. (Zde vytvořil koalici s KPP) V roce 2020 kandidoval v krajských volbách na 28. místě. Je členem Komise pro strategii a rozvoj na MO IV Pardubice.
-V roce 2018 kandiduje ​za Piráty na město na 12. místě a v Obvodě IV. na 3. místě. (Zde vytvořil koalici s KPP)+
  
-Studoval výtvarný obor na ZUŠ od 6 do 15 let. Poté vystudoval Grafický design na střední v Ústí nad Orlicí. Nyní dochází na Univerzitu Pardubice na obor Kulturní dějiny. Kde píše bakalářní práci na téma Vývoj vnímání veřejného prostoru pardubákyBrigádně pracuje ​jako grafický designér u ML Promotion s.r.o.+Studoval výtvarný obor na ZUŠ od 6 do 15 let. Poté vystudoval Grafický design na střední v Ústí nad Orlicí. Nyní dochází na Univerzitu Pardubice na obor Kulturní dějiny. Kde píše bakalářní práci na téma porovnání vzniku třech obchodních domů v Pardubicích 
 + 
 +Pracoval ​jako grafický designér u ML Promotion s.r.o. a E-smile. Dnes pracuje jako produkční Pardubického pirátského centra a grafik.
  
 Účastní se veřejných akcí nebo je sám pořádá. Nejvíc ho žene do politiky bod Participace. Kdy věří, že zapojení občanů do utváření okolí z nich udělá aktivní občany, kteří pro demokracii jsou nejzásadnější. Účastní se veřejných akcí nebo je sám pořádá. Nejvíc ho žene do politiky bod Participace. Kdy věří, že zapojení občanů do utváření okolí z nich udělá aktivní občany, kteří pro demokracii jsou nejzásadnější.
-Cestuje po světě i po ČR. Je uchvácen ​írodou.+Cestuje po světě i po ČR. Miluje kolo. Podporuje vegany. Chce zlepšit životní prostředí. Nedá nad své átele
 Má titul dračího jezdce. Má titul dračího jezdce.
© Piráti, 2022. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.
lide/jan_bednar.txt · Poslední úprava: 14.10.2021 12:07 autor: jan.bednar