• @cen_regp has upload permissions
  • @cen_f has upload permissions
  • virtual_user has create permissions
  • @ALL has read permissions
  • lukas.novy has no permissions

Ing. arch. Jakub Zach

Narodil se v Kroměříži, kterou považuje za jedno z nejkrásnějších měst v České republice a ideální místo pro život své budoucí rodiny. Je členem Pirátů okresní buňky v Kroměříži.

Vystudoval střední technickou školu v Uherském Hradišti obor Pozemní stavitelství, aby poté pokračoval v plnění svého snu na studiích na Vysokém Učení Technickém v Brně, obor Architektura pozemních stavitelství a Urbanismus. Kromě studia na VŠ absolvoval odborné kurzy se zaměřením na rozpočtování ve stavebnictví a různé grafické workshopy. V současné době se živí jako architekt působící zejména na Jižní a Střední Moravě a při navrhování se zaměřuje zejména na individuální přístup ke klientovi a životní prostředí. Zajímá se o územní plánování, urbanismus a s tím související sociální problematiku ve městech a obcích. Současně s tím i o možnosti rozvoje a optimální navrhování pří vývoji sídelních celků s ohledem na moderní technologie, sociální potřeby a vývoj společnosti.

Kromě architektury se zajímá o průmyslový design, fotografování, grafický design. Je ve znamení raka a proto má velice kladný vztah k vodě, vodním sportům a plavání. Je rád ve společnosti přátel, se kterými rád debatuje na různá témata.

© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.