• @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • virtual_user má oprávnění vytvářet
  • @ALL má oprávnění číst
  • lukas.novy nemá žádná oprávnění

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

lide:jakub_vaclavovic [03.06.2018 13:07]
Jakub Václavovič Vytvořeno z formuláře na po:new
lide:jakub_vaclavovic [12.01.2019 13:42] (aktuální)
Jakub Václavovič
Řádek 3: Řádek 3:
 {{ :lide:Jakub Václavovič.jpg?​200}} {{ :lide:Jakub Václavovič.jpg?​200}}
  
-Jakub Václavovič (* 11. března 1995) je prvním místopředsedou místního sdružení Pirátské strany v Kladně, kde aktuálně žije. Do České Pirátské strany vstoupil v roce 2016 a o rok později spoluzaložil kladenské místní sdružení.+Jakub Václavovič (* 11. března 1995) je prvním místopředsedou místního sdružení Pirátské strany v Kladně, kde aktuálně žije. Do České Pirátské strany vstoupil v roce 2016 a o rok později spoluzaložil kladenské místní sdružení. Účastní se aktivit iniciativy Růžové pole referendum. V komunálních volbách v roce 2018 byl zvolen zastupitelem za koalici Kladeňáci. Na mandát následně rezignovat z důvodu spolupráce Kladeňáků na radnici s SPD. Je členem dozorčí rady bytového fondu a Komise RM pro výchovu, vzdělávání a osvětu.
  
-O politiku se začal zajímat během studia veřejnou správu ​na střední škole v Plzni. ​Po studiích ​se především neformálně vzdělával ​pedagogice a komunikaci, ​čímž navázal na své dlouholeté působení ve skautském oddíle ​další dobrovolnické práce.+O politiku se začal zajímat během studia veřejné správy ​na střední škole v Plzni, odkud pocházíJe dlouholetým skautem, v rámci kterého ​se věnoval práci s dětmi, organizaci akcí okresního rozměru, vedením a spoluorganizací ​příměstských táborů nebo účastní ​dobročinných projektech ​akcích (Postavme ​školu v Africe, pomoc s následky povodní 2013, charitativní sbírky).
  
-Po pracovních pobytech v zahraničích souvisejících ​pedagogikou volného času. V současnosti pracuje na svobodné základní škole v Kladně ​a vzdělává se zejména na poli alternativní pedagogy a komunikace.+Po pracovních pobytech v zahraničí a absolvováním zkušenostních i formálních kurzů na poli komunikace a pedagogiky se rozhodl věnovat se práci ​dětmi naplno. V současnosti pracuje na svobodné základní škole ​Donum Felix v Kladně.
  
-Jako dobrovolník se kromě skautskému oddílu věnoval či stále věnuje také charitativním akcím, sociálně znevýhodněné mládeži, pomoci lidem bez domova či jako dobrovolník pro Českou psychedelickou společnost. Jeho zájmy jsou hudba, cestování,​ udržitelný životní styl a žonglování - z čehož se věnuje především ​vystoupením s ohněm.+Jako dobrovolník se kromě skautskému oddílu věnoval či stále věnuje také charitativním akcím, sociálně znevýhodněné mládeži, pomoci lidem bez domova či jako dobrovolník pro Českou psychedelickou společnost. Aktivně se angažuje v kulturním životě formou organizace akcí pro veřejnost. Jeho zájmy jsou hudba, cestování,​ udržitelný životní styl a žonglování - vystoupením s ohněm.
© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.