• @cen_f has edit permissions
  • @cen_regp has edit permissions
  • @ALL has read permissions
  • @administrator_-_vedouci_ao has delete permissions

Toto je starší verze dokumentu!


Bc. Jakub Michálek

Jakub Michálek Bc. Jakub Michálek (* 6. února 1989 Louny) je vedoucím administrativního odboru. V Pirátské straně se věnuje hlavně přípravě Pirátskému programu a vedení mediálních projektů.

Jakub Michálek studoval na Gymnáziu Jana Keplera v Praze, na Oundle School ve Velké Británii a na Cranbrook-Kingswood v USA. Během pobytu v USA pracoval na University of Michigan. Nyní studuje na Univerzitě Karlově teoretickou fyziku a souběžně právo.

V letech 2009–2010 pracoval jako vedoucí zahraničního odboru Pirátů. Vedle toho působil jako člen předsednictva Pirátské internacionály. Od roku 2009 je členem komise pro kopírování a Internet, kde se věnuje novelám autorského zákona a mezinárodní smlouvě ACTA.

Jako vedoucí administrativního odboru má na starosti moderování internetového fóra a vnitřní předpisy. Vedle toho pracuje také jako zástupce vedoucího mediálního odboru, kde vedl například projekt PirateLeaks nebo spuštění webu Piráti.cz. Za svůj hlavní úkol považuje koordinaci Pirátského programu.

Ve volném čase se věnuje činnosti v akademické samosprávě. Zajímá se o zpěv, českou operu a ústavní právo. Rád chodí na pěší výlety.

E-mail: jakub.michalek@pirati.cz

© Piráti, 2022. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.
lide/jakub_michalek.1343678206.txt.gz · Poslední úprava: 30.07.2012 19:56 autor: Jakub Michalek