• @cen_f has edit permissions
  • @cen_regp has edit permissions
  • @ALL has read permissions
  • @administrator_-_vedouci_ao has delete permissions
Umístění: ROZCESTNÍK » Lidé » Jakub Ježíšek

Jakub Ježíšek

jakub_jezisek.jpg

Ing. Jakub Ježíšek (*1982, Bohumín)

Narodil se v Bohumíně, kde žije dodnes. Vystudoval bohumínské gymnázium Františka Živného a poté získal inženýrský titul na Slezské univerzitě v oboru Manažerská informatika. Během studia se více soustředil na technickou část informatiky a spolupracoval s fakultou i se správci. Po ukončení školy zůstal na univerzitě jako správce sítě a serverů. Postupem času přebral správu většiny informačních systémů na Karvinské části Slezské univerzity. Věnuje se také řešení několika projektů s fakultami a dalšími součástmi SU. Vyučuje specializované předměty. Kromě práce na univerzitě spolupracuje s firmami při řešení jejich IT problémů.

Mezi jeho zájmy patří hlavně cestování a sport. Po vlastní ose jezdí na poznávací výlety a to i do zahraničí. Ve sportu se věnuje cyklistice, běhání a turistice. Mezi jeho další koníčky patří technika všeho druhu, se kterou jej baví pracovat a opravovat ji. Dále rád sleduje filmy, čte, poslouchá hudbu a věnuje se oblíbenému žánru ajťáků: sci-fi a fantasy.

O politiku a dění u nás i ve světě se zajímal vždy a v poslední době nebyl spokojen jakým směrem se politika včetně stavu společnosti ubírá. To jej vedlo k tomu, že oslovil Piráty, se kterými kandidoval do zastupitelstva Bohumína.

V současnosti zastupuje Piráty ve finančním výborů a komisi pro cyklodopravu v Bohumíně.

© Piráti, 2023. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.
lide/jakub_jezisek.txt · Poslední úprava: 13.12.2019 10:35 autor: jakub.jezisek