• @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • virtual_user má oprávnění vytvářet
  • @ALL má oprávnění číst
  • lukas.novy nemá žádná oprávnění
Umístění: Hlavní stránka » Lidé » Jakub Hevera

Jakub Hevera

ASCII

Jakub Hevera (* 24. února 1994) je členem Pirátů od roku 2018. Pochází z města Česká Třebová, kde také prožil celý život a plánuje zde žít i nadále.

Vystudoval SPŠE v Pardubicích, poté přerušil studium na Univerzitě Pardubice obor Informační technologie, který jej nadále nenaplňoval.

Pracovní zkušenosti: 2014-2015 - Specialista koupelnového studia (Česká Třebová). 2015 - dosud - servisní technik elektro (Lanškroun) v oblasti kynologie, kde má na starost servisní zákroky, konzultace se zákazníky, asistenci při vývoji nových zařízení, zajišťování kvality, zdokonalování výrobních postupů a je vedoucím hydrografiky.

Piráti jsou mu nejblíže díky souznění slov a činů, prosazování demokracie, transparentnosti a zachování neutrality internetu. Rozhodnutí stát se členem pramenilo z politické situace, kdy se lež a podvod stává obecně přijímanou normou. Jakožto zásadový člověk toto nechce přijmout a snaží se o návrat morálních hodnot, které pramení z výchovy rodičů, i prarodičů. Zastává pravdu a obsah slovního vyjádření korespondující s činy. Chce udělat něco pro město, ve kterém chce dále žít.

Ve volném čase se věnoval vedení skupin lidí za společným cílem, co nejjednodušší a nejefektivnější formou a v co nejvyšším konsenzu, na čemž i nadále pracuje. Závodně hraje florbal, rekreačně airsoft, rád protáhne tělo na kole, či honbou za keškami. Sleduje aktuální dění a snaží se udržet v centru aktuálního dění a mít všeobecný přehled. O volných chvílích se snaží zprovoznit nefunkční, převážně elektroniku. Pokud zrovna nesportuje, či neodpočívá, tak se věnuje řešení problémů - to je jeho život.

© Piráti, 2019. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.