• @Registrovani priznivci má oprávnění nahrávat
  • @Celostatni forum má oprávnění nahrávat
  • virtual_user má oprávnění vytvářet
  • @ALL má oprávnění číst
Umístění: Hlavní stránka » Lidé » Ivan Hrůza

Ivan Hrůza

Ivan Hrůza *1987 v Praze. Registrovaný příznivec Pirátů od r. 2014. IT specialista.

Vystudoval Střední zdravotnickou školu v Praze, obor Všeobecná sestra. Během pokračování studia na 3. LF UK v Praze, kde se zajímal především o oblast veřejného zdravotnictví, se ještě následující dva roky tomuto povolání věnoval na oddělení akutní kardiologie v pražském Institutu klinické a experimentální medicíny.

Po schválení nové legislativy, upravující výkon nelékařských zdravotnických povolání, a zavedení „systému zdravotnických poplatků“ v roce 2008 původní obor opouští. Poté se několik měsíců věnuje především Českému červený kříži, kde působí již od roku 2001, zejména jako lektor kurzů první pomoci pro širokou veřejnost.

Od roku 2009 se pohybuje v oblasti IT. Postupně pracoval u několika internetových poskytovatelů a vývojářských společností, kde prošel různými obchodními i technickými profesemi.

Zajímá se o mj. o filozofii, etiku a sociologii, především v kontextu s veřejným zdravotnictvím, sociálními a humanitárními službami. Kromě zdravotnictví a neziskového sektoru se zajímá také o elektronickou hudbu (především jungle a drum&bass). Nesnáší aroganci, ranní vstávání, nesmyslné povinnosti a zbytečné ztracený čas. Velice si váží konstruktivní kritiky a lidí, kteří se dokážou i v dnešní uspěchané době usmívat a mít na svět vlastní názor.

© Piráti, 2017. Všechna práva vyhlazena. Sdílejte a nechte ostatní sdílet za stejných podmínek. Podmínky použití.